Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mivan? : S

Figyelt kérdés

több mint 2éve van barátom.

Minden jól működik közöttünk, kisebb viták persze vannak,de mindig megbeszéljük !

2hete nem tudom mi van velem ! :S megvagyok zavarodva! Egy sráccal 2héttel ezelőtt a buliba táncoltam(talán 2percet),és megkeresett neten (fb). Elkezdett írogatni nekem,hogy nagyon bejövök neki stb. És nem tudom mi lett velem azóta,olyan más lettem

Ma is úgy volt,hogy találkozok a barátommal, de mondtam neki,hogy inkább ne jöjjön le,mert fáj a fejem nem vagyok jól. És ez kamu volt :( pedig nem szoktam neki hazudni :S

És inkább azzal a sráccal msn-eztem. Ma is mondta,hogy találkozzunk egyik nap,de nem mondtam rá semmit.


Ugye ezt nem fogom komolyan venni? csak ilyen "fellángolás" lehet.. ?!

Veletek volt már ilyen?

Jobban tenném ha megmondanám neki,hogy ne keressen többet,és letörölném msn-ről, ugye? :/


2011. márc. 7. 21:09
 1/3 A kérdező kommentje:
lehet hogy nagy dolgot csinálok ebből,hogy most igy csak msnen keresztül írogat, de nekem ez szar érzés, mert szeretem a barátomat,és nem akarom átveri ilyenekkel.
2011. márc. 7. 21:10
 2/3 anonim ***** válasza:

megzavarodtál.

szerintem csak kicsit 'unod' hogy 2 éve ugyanazzal a pasival vagy semmi kaland, újdonság.

pillanatnyi fellángolás, elmúlik :)

ne vedd komolyan a srácot

2011. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted és ő is téged akkor nem lenne ajálatos másba belekezdeni.Ha rednes a barátod és nincs vele semmi gond akkor semmi esetre se menj bele a dologba.Lehet utolag bánnád meg se nagyon.Gondolj bele h te is szeretnéd ha forditott esetben a barátod is ellentudna álni egy lányak,sőt valoszinü elvárnád egy kapcsolatban.Ha megtudod csalni akkor pedig nem szereted eléggé,bárki bármit mond.
2011. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!