Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éve lány vagyok, nemrég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éve lány vagyok, nemrég volt egy abortuszom és nem kívánom a szexet egyáltalán!?

Figyelt kérdés
ez az abortusz miatt van? volt már valakivel ilyen?
2011. márc. 7. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Én csak 16 éve vagyok lány, de ötletem van.


Lehetséges, hogy lelki eredetű a probléma. Nem tudom, mi állhatott az abortusz hátterében, de még ha nem is akartad a picit, valamilyen szinten azért mély sebet üt egy anyában a gyermeke elvesztése, ez ösztön. Lehetséges, hogy emiatt depressziós vagy, csak nem veszed észre. Szerintem beszélj erről egy pszichiáterrel, és ha ő nem tud segíteni, akkor menj vissza a nőgyógyászhoz, és kérdezd meg tőle, hogy mi lehet a probléma.

2011. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy hiányzó "s" betű milyen mélyreható szinten megtudja változtatni egy mondat értelmét... csodálatos.


Hogy hozzá is szóljak: Mint nem hozzáértő, én nem zárnám ki. Gondolom idő kell a szervezetednek a regenerálódáshoz egy ilyen sokk után.

2011. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Miért volt szükség abortuszra? Beteg volt a baba, vagy csak nem szeretted volna megtartani? Mivel védekeztetek?


Egyébként valószínűleg lelki oka van. Azért az abortusz nem egy vidám dolog.

2011. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem rég volt,még nem is lehet semmi.
2011. márc. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!