Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti mit tennetek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit tennetek, ha szerelmet vallana nektek egy szep csaj, akirol nem is gondoltatok volna; de ti nem szeretnetek kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
viccelsz? :D simán összejönnék vele, valami majd csak kialakul.
2011. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a lány bejön nekem, benne lennék egy laza kötetlen kapcsolatban, ami előre meg van beszélve és így mind a két fél tisztában van a dolgokkal.Nincs kihasználás átverés, semmi. Csak élvezitek egymás jelenlétét".(mindenkinek a fantáziájára bízom hogy ide mit gondol:D )


(erről persze senkinek nem kell tudnia, csak Nektek)


ui_: Ezzel csak az a baj, ha Te már most szereted, nem tanácsolom ezt a megoldást gondolom tudod miért mondom ezt...

2011. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az a helyzet, hogy en mar elmondtam neki, hogy tetszik. Pechemre, meg annyit se mondott, hogy en tetszem neki vagy sem; csak annyit, hogy jo. Az elejen meg probaltam megerteni, gondolvan, hogy ugyse volt meg senkije, es lehet, hogy csak gondolkozik. Nah de ez mar majdnem 4 honapja tortent. Teljesen ki voltam akadva, es mai napig se tudom feldolgozni, hogy ezt miert kaptam, hiszen o is kozeledett felem, puszilgatott meg olelgetett, aztan mikor elmondtam neki, hat mindenki azt gondolta, hogy oromeben a nyakamba ugrik, de semmi; sot azota lett igazan bunko velem. Nem tudom, mivel erdemeltem ezt ki?
2011. márc. 8. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb az lenne, ha eléállnál /négyszemközt/, és megkérdeznéd, hogy mért viselkedik így.
2011. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nem hajlando semmilyen formaba beszelni velem. MSNre mar annyiszor beirtam, de nem fogadd el. Minden ismeretlen lanyt elfogad, csak engem nem. Nem tudom mi lelte, de miota tudja, hogy tetszik, magyarul ram se sz@rik.
2011. márc. 8. 15:21
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor ne kutyagolj tovább utána, tudomást se vegyél róla. valszeg hízik a mája, hogy egy jó csaj utána kajtat. ne add meg neki ezt az örömöt!
2011. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy rakás ilyen kérdést olvastam már. Most komolyan, hol találhatóak ezek a lányok?

Én örülnék mint majom a törmelékcukornak, de velem ilyen úgysem történik.

2011. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szeretnék hozzászólni: (saját meglátás)

Észre lehet venni a "jeleket.."

-Nem is fogadja a közeledésed, nem ir vissza, tudomást nem vesz rólad, bunkó.

Eggyértelmű a helyzet. Nem akar tőled semmit.

Ahogy irták előttem lévők is, lépj túl rajta. Azzal hogy elmondtad mit érzel, tetszik Neked, semmi rosszat nem tettél őszinte voltál.(neki nem jösz be el kell fogadni)


A másik, Ő még "gyermek", ha nem az lenne, leülne és megbeszélné veled hogy figyelj: "ez és ez van" véleményem szerint ezzel adná meg Neked a kellő tiszteletet. Mivel ezt nem teszi, egy szót nem érdemel a srác. Hidd el. Innentől ha folytatod csakis magadnak ártol? ezt akarod?... sztem sem.


Találsz majd még pasit;)

2011. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!