Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk, ha komoly kapcsolatba...

Fiuk, ha komoly kapcsolatba kezdenetek, akkor szeretnetek h az illeto csaj szuz legyen?

Figyelt kérdés
Fontos lenne szamotokra h az akivel szeretnel komolyabb kapcsolatott " nektek ajandekozza magat "?
2009. szept. 2. 20:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

ha szeretjük egymást tök mindegy hogy szűz, vagy nem

de számomra nagyon jó érzés volt hogy, én voltam a páromnak az első

2009. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem követelmény, de mivel én szűz vagyok, ezért jobban örülnék, ha a csaj is az lenne. 20/f
2009. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
persze megtiszteltetés, de annyira mindegy:)
2009. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem mindegy, sokadrangú szempont.

Megvan az előnye, ha nem az. Legalább van tapasztalata. Persze hátránya is van, mert hasonlítgatni is elkezd, és legtöbbször azt veszi figyelembe, hogy mi a rosszabb az előzőnél.

31F

2009. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is szűz, de olyan túl sok partnere ne legyen előttem. Ennél fontosabb, h. az eddigi kapcsolatai hogyan működtek. Mert ha úgy feküdt le az előző fiúkkal, h. pl. az első este nekikadta magát, meg mindenféle orgiákban volt része minden jött-menttel, nekem már nincs hozzá gusztusom. Meg szentem kutyából nem lesz szalonna, vagyis egy kiélt k...-ban nem tudnék úgy bízni, mint egy hűségesebb lányban, aki nem fexik le mindenféle hapsival csak úgy. De a ffiak, főleg a tapasztaltabbak, ill. az idősebbek általában hamar leveszik, melyik nőtől mit lehet várni.
2009. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
78%

Ha szerelmes lennek bele, es kiderulne, hogy meg szuz, en nagyon orulnek neki. Igy emlekezetes leszek szamara, akar mi tortenne a kesobbiekben, valamit nem kellene szembesulnom azokkal a tenyekkel, hogy kivel mit csinalt.

17/F

2009. szept. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Igen, én tipikusan szeretném!
2009. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
85%
Sztem nem túl ésszerű dolog komoly kapcsolatra egy szűz csajt választani, mert valszeg mindig ott lesz benne a kíváncsiság, h vajon milyen lenne mással.
2009. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legutolsó válasz nem teljesen korrekt. Függetlenül attól, h. célszerű-e szűz lánnyal komoly kapcsolatba kezdeni, és függetlenül attól, h. meg lesz-e a lányban a kíváncsiság, ez nem így működik. Amíg a kapcsolat jó, nem lehet meg benne a kíváncsiság senki más iránt. Ha megvan benne, az már a kapcsolatra nézve rosszat jelent és semmi köze ahhoz, h. a lány szűz-e. Én mindenféle mostani trenddel szemben abban hiszek, h. ha vkit szeretek és jó a kapcsolatunk és az ágyban is rendben vagyunk, nem vágyok arra, h. mással is szexeljek. Egyébként huszonéves fiú létemre mondom ezt.
2009. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, a páromnak előttem két komoly kapcsolata volt, olyanok akikkel lefeküdt, de mindkét lány szűz volt még. Azt mondta az egyik hihetetlen ráakaszkodott és betegesen féltékeny lett miután megtörtént, a másiknál pedig tényleg az lépett fel, hogy kíváncsi volt, hogy milyen lehet mással, változatosságra vágyott. Szóval ő kifejezetten örült, hogy én már tapasztaltabb vagyok:) 20/L
2009. okt. 4. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!