Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a melleimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a melleimmel valami tanács vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Az egyik mellem sokkal nagyobb mint a másik és sokkal nagyobb a bimbóm kőrül az a barna kőr mint az szokott lenni.Ez baj?Valamit tudok csinálni hogy a melleim egyformák legyenek??
2011. márc. 8. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nekem is nagyobb a jobb mellem mint a bal, észre ugyan nem lehet venni (mármint én látom persze, de más nem), ezért egy melltartó sem jó rám, mert ami a balra pont jó az a jobbnak kicsit kicsi...

19/L

2011. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan nő, akinek ne lenne természetesen egyformák a mellei.
2011. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nincs oylan nő, akinek pont ugyanakkorák lennének! az egyik mindig eltér egy minimális méretben a másiktól kedves előző.
2011. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
minden nönek az egyik nagyobb!!ne aggodj!!!!!!
2011. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szorgos férfikezek munkájával csak formásabb és még szebb lesz. Ne aggódj!
2011. márc. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

szerintem mennyel orvoshoz ha tényleg sokkal nagyobb

nekem is sokkal nagyobb a jobb mellem és én is úgy vagyok hogy ami a balra jó az a jobbra kicsi és nekem kiderült azért mert ciszta van a jobb mellembe úgyhogy jobb lenne ha minél előbb felkeresnél egy orvost!

én ezt tanácsolom de persze lehet neked nincs semmi

de ha tényleg jóval nagyobb akkor menj el orvoshoz :)

2011. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igen de rossz mert nem tudok fől venni egyetlen blúzott sem melltartó nélkül:(
2011. márc. 8. 18:19
 8/13 anonim ***** válasza:

18.16

váó :S a jobb mellemben tényleg érzek valami kicsi kemény csomót, azt hittem egy ártalmatlan begyulladt tejmirigy mert néha érzem, néha meg eltűnik :S de most megijedtem

első voltam

2011. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom,az emberek miért gondolják,hogy megnyugtató dolog azt írni,hogy "egyik nőnek sem egyforma".Az enyém se egyforma,de nagyon kell nézni,hogy az ember észrevegye a különbséget,és a legtöbb embernek nem igazán van nagy eltérés.De akik ezeket a kérdéseket felteszik,valószínűleg nagy eltéréssel "rendelkeznek",ami meg nem túl gyakori...Amúgy -hogy a kérdésre válaszoljak-,ezzel csak plasztikai műtéttel lehet segíteni.
2011. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért akarnál melltartó nélkül lenni???Az nagyon tróger
2011. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!