Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy az utcán szinte minden pasi megbámul, ill. máshol is csak bámulnak, de nem közeledik senki felém úgy, mint pasi a nőhöz. Mit kéne tennem, hogy ez változzon? Volt már, hogy kezdeményeztem, de azt hiszem azt kicsit túl nyomulósan, és ezért le is rázott a srác, meg igazából nem is én szeretnék lépni, hanem azt szeretném elérni, hogy a pasik lépjenek felém.

Nem tudom, mi lehet velem a baj, hogy nem közeledik felém senki, persze kivéve szórakozóhelyen, de ott nem akarok ismerkedni a totál részeg pasikkal, akik úgysem emlékeznének rám másnap.


2011. márc. 8. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem azért bámulnak meg mert szép vagy
2011. márc. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bókokat kaptam már, nem keveset, nem hiszem, hogy olyan rút lennék, hogy azért néznének, persze nem vagyok magamtól elszálva, inkább mondanám, hogy próbálom magamból kihozni a maximumot.:P :)
2011. márc. 8. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy nagyon szép vagy, v nem és azért néznek, de semmiképsem átlagos :P

Am nagy titok, de ha valaki részeg, de csak annyira h még odamegy hozzád, az fog is rád emlékezni. Aki nem emlékszik h odament, az nem is akar. De van a másik kategória, aki a hányásába fetreng, és 3an húzzák ki belőlle, na ő nem fog emlékezni, de értelemszerűen oda se menni, egyéb okból kifolyólag...

2011. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd át a ruhatárad, és hogy az mennyire tükrözi a személyiséged. Más tippem nemigazán van.
2011. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!