Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkednétek össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkednétek össze egy boltos sráccal (pénztáros- árufeltöltő)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 22:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Segítséget kérnék tőle, mi merre van, közben lehetne flörtölni.
2011. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jó, de utána . . .?
2011. márc. 8. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
elkapod a grabancát, berántod a raktárba és két rekesz mirelit rántotthús között addig keféltek amíg össze nem estek
2011. márc. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 PT-Daniel ***** válasza:
Megkerdeznem, hogy hova jar fösulira/egyetemre es felajanlanam neki, hogy mivel biztosan nincs sok szabadideje, segitenek egy-ket leadandojaban.
2011. márc. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 wildcatgirl válasza:
100%
Hány éves vagy és a srác?...szerintem is kérdezz meg h vmi hol van...de lehetőleg ne a tampon és a gumi óvszer helyét kérdezd meg ...pl kérdezd meg hogy hol találhatók a bonbonok...majd kérdezd meg hogy ő melyiket ajánlaná,melyik a kedvence(ebből tudná hogy érdeklődsz iránta) utána mondd...hogy kinek veszed...pl a barátnődnek lesz születésnapja(ettől figyelmesnek tűnsz) ....a reakciója alapján letudod venni h te is tetszel -e neki talán meghívhatod egy buliba ..iesmi ...kérd el az msn címét (mert az nem olyan tolakodó mintha a telefonszámát kérnéd el)...sok sikert ..ha valamit nem értesz ..akkor írj szívesen válaszolok :)'(O.O)'
2011. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm! :)

én 17 vagyok a srác pedig... Nem tudom pontosan, azonban fiatal. Huszas évei elején lehet. :D

És köszi az ötletet, ezt majd megpróbálom! bár szerintem az msn elkéréséhez túl gyáva lennék... :/

2011. márc. 9. 15:58
 7/9 wildcatgirl válasza:
56%
SZIVESEN...:) DE NE LEGYÉL GYÁVA AZ MSN CÍM ...NEM OLYAN "INTIM" MINTA TELEFONSZÁM....ÉN MINDENKINEK MEGADOM AZ MSN-EM ...MAX HA NEM SZIMPI ,AKKOR LETILTOM,DE LEGALÁBB KAP EGY ESÉLYT ,MERT LEHET ,HOGY NEM OLYAN MINT AMILYENNEK HITTEM:)PRÓBÁLD MEG ...KÉRD EL NYUGODTAN ...VAGY ESETLEG..CSINÁLD ÚGY ,HOGY MIUTÁN SEGÍTETT A BONBONNÁL ...MEGKÖSZÖNÖD...ÉS ENNYIH ..LEHET H MAJD Ő ÉRDEKLŐDIK IRÁNTAD...,,DE HA NEM AKKOR LÁTOGASS TÖBBSZÖR VISSZA AZ ÜZLETBE ..KÖSZÖNJ NEKI...ÉS KÉRD EL A CÍMÉT:)(MSN)..DE MINDENKÉPP MÉG AZ ELSŐ TALÁLKOZÁSNÁL MUTATKOZZ BE :)EBBŐL LÁTJA ,HOGY INTELIGENS VAGY:)SOK SIKERT!:)'(O.O)'
2011. márc. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. válaszolón meghaltam :D
2011. márc. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló...:):)):) jó volt
2011. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!