Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi fontos nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi fontos nektek hogy meglegyen egy lányban?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
A véralkohol szint
2011. márc. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Most ugye a farkamon kívül is kéne írni ide valamit?
2011. márc. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem értem hogy mi olyan furcsa ebben a kérdésben hogy csak így lehet válaszolni..:/
2011. márc. 8. 23:07
 4/9 TWIO ***** válasza:

Jómagam férfiakban utazom, de én is abból lennék. Úgy hiszem, az igényeim nem nagyon térhetnek el azon társaimtól, akik leányok után futnak, ezért úgy döntöttem, megválaszolom a kérdésed.

Szeretem a humorérzéket. Élvezem, ha mindenhez hozzá tud szólni, és újat is tud talán mondani a témában. Ha beszélgetünk, figyel rám. Szeret, és ezt érzem is. Nem esik nehezemre vele lenni, várom már, hogy találkozhassunk. Kedves, törődő, figyelmes (ez már luxuscikk, ha elfelejtené a hónapfordulónkat, nem neheztelnék rá). El meri mondani, amit gondol, és érez, ezáltal a problémáit, a kényelmetlenségeit. Pajkos, ötletes, játékos, kreatív a mindennapokban, és a szexben is. Csinos, és szereti a barátaim.

Ennyi, úgy gondolom. :)

2011. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, végre egy értelmes emberi is hozzászólt a témához:)

tényleg köszönöm:)

2011. márc. 8. 23:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Háát mi fontos? Hmm...nem is tudom :) Legyen humorérzéke,szeretnivaló legyen,kedves,aranyos,álljon ki az igazáért,és persze hűséges,és őszinte :) Röviden ennyi belsőre...:):)
2011. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hűség,tisztesség!
2011. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 wwweee válasza:
igen egyszerű: nevesen minden gagyi viccen, legyen kicsit vad, legyen egy minimális testi adottsága :P, legyen kedves, okos de a pasinál nem legyen okosabb (vagy ne mutassa ki), a legfontosabb HŰSÉGES!. kb ennyi :D
2011. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy romantikus legyen. (Bár ezzel egyedül vagyok.)
2011. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!