Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vert már a szívetek úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vert már a szívetek úgy egy pasiért, hogy amikor közelített felétek, összeestetek?

Figyelt kérdés

lanyok valaszat varom.

Voltam ma szorakozni, es nagyon nezett egy csaj. El-el mentem mellette parszor, majd amikor egyszer odamentem es megalltam mellette, majd par masodperc mulva osszerogyott es a karjaimba kotott ki. Most jartam igy eloszor, de azert jo volt utana istapolni. ;)


2011. márc. 9. 04:14
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Majdnem.

Telefonon beszéltünk, és úgy volt, hogy feljön értem. Még sosem láttam, ő sem engem, csak beszélgettünk.

Amíg vártam, olyan ideges voltam, hogy a nevemet gyakoroltam, nehogy bakizzak.

Feljött, becsengetett, ajtót nyitottam, és megállt a levegő ...

Az a pasi volt, akiről mindig is álmodtam.

Én nem tudtam megszólalni, ő sem, végül kezet nyújtott és azt mondta: Szia, Ritának hívnak. Ööö ..., bocs, Józsi vagyok. Behívtam, és kb 2 percig csak bámultuk egymást.

Igaz, nem ájultam el, de közel jártam hozzá.

Azután elküldtem, mert nem hittem el, hogy ez igaz.

Párszor még telefonált, de nem vettem fel.

2011. márc. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szamóca. ***** válasza:
szerintem csak többet ivott a kelleténél... vagy ilyesmi
2011. márc. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

"A válasz megírásának időpontja: ma 05:00"


egy a sztori egy Balf*sz pólót érdemelne :D

2011. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát elájulni én sem ájultam, de már a szívgörcs kerülgetett... :)

Viszont létezik olyan pasi, akivel ha találkoznék, biztos vagyok benne, hogy annyira izgulnék, hogy megkövülnék. Valószínű be is fog következni a találkozás :) De nem bánom.

2011. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ájulás még nem volt...de már ahogy előttem is írták, ilyen szívgörcs féle nekem is volt. :D
2011. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ájulásközeli érzés igen, volt már...olyan, h tényleg elájultam, még nem :) De van 2 olyan pasi is, akiknél lehet h bekövetkezne...

olyan is volt, hogy egy olyan pasi, akiért ilyen ájulásközelesen odáig voltam meg vissza, teljesen felkészületlenül és hirtelen fektetett le engem... alatta és utána is szédültem meg ájuldoztam végig XD még meg is kérdezte, h jól vagyok e, kívülről is látszott....


egyébként szar dolog ha valaki ilyen izgulós :) Úgy irigylem azokat, akik álmaik nagy szerelmével is teljesen lazán tudnak viselkedni, én meg csak bénázok, mint a filmekben


21/L

2011. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pár hete annyira remegtem tőle,hogy a kezemben lévő kâvét kilötyögtettem,plusz nem tudtam lélegezni:)
2011. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Első válaszoló! Akkor lány létedre te voltál a Józsi a fiú meg Rita?
2011. márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem, még mindig Rita vagyok, ő volt Józsi, csak zavarában mutatkozott be a nevemen.

Megmagyarázni nem tudnám, mi történt akkor ott az ajtóba.

Egyébként azért küldtem el, mert van egy olyan tapasztalatom, véleményem, meglátásom, nem tudom mi a helyes szó rá, de van egy olyan 'izém", hogy azt gondolom, a szép fiúk tudják magukról, hogy szépek. Azt is, hogy a szépekre buknak a nők. Nem tartom magam nagyon szépnek, csak van valami kisugárzásom, amivel meg tudom fogni a pasikat.

Tehát én összejövök egy Adonisszal, elmegyünk valahová, ahol vannak szép nők, akkor azok biztosan ki fogják szúrni az én pasimat és lecsapnak rá. Azután én mehetek haza egyedül, Adonisz meg a plasztikbébivel.

Hát kell ez nekem?

2011. márc. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!