Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitadjak a születésnapjára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitadjak a születésnapjára?

Figyelt kérdés
barátnőm apjának születésnapnjára meglettem hívva és nemtudom milyen ajándékot vigyek.
2011. márc. 9. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szereti, akkor egy üveg bor az jó ötlet. Persze nem a műanyag flakonos "koccintós" hulladékokra gondolok.. :)
2011. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

gondoltam rá de nemiszik.

valami betegség miatt..

2011. márc. 9. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szereti az édességet? Valami finom és nem sz*r bombon. Vagy esetleg kérdezz rá a barátnődtől, hogy szerinte mit vhetnél, emrt még se szeretnél üres kézzel odamenni.
2011. márc. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem. Akkor, ha ismered az érdeklődési körét, hobbiját, akkor abban valami apróságot, ha dohányzik hamutartót, esetleg egy jópofa dísztárgyat, és ha még ezek után sem ugrik be semmi, akkor édesség.

Ha nem eszik, nem iszik, majd elajándékozza, a gesztus a lényeg. :)

2011. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 wildcatgirl válasza:
Mindenképp valami jelképeset ...semmikép ne költs túl sokat...ha nem iszik ...akkor pezsgő...kilőve ..pedig tudtam volna ajánlani különféle gyümölcspálinkákat..sok különleges ízben kaphatók...szép ajándék...(a papámnak vásároltunk ilyet utoljára)..de szerintem inkább vegyél egy finom ,különleges bombont...mint vmi kínai vackot ami majd a pincéjében köt ki :)
2011. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!