Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány aki naon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki naon tetszik de nemtom hogy jöhetnék össze vele :S Segitesz?

Figyelt kérdés

Szal van egy lány aki naon teccik viszont több gáz is van vele :S az 1ik az h vietnami de itt laknak már egy ideje magyarországon szal tud magyarul csak nemtom sztetk egy ázsiai lány pont velem akarna összejönni? :S de naon teccik pedig nekem kevés lány van aki úgy igazán teccik oan még nem is volt aki enyire csak rá tok gondolni :S a másik h én elég félénk tipus vok és még sose volt bnőm és nemtom h hogy mehetnék oda hozzá vagy vmi mit kell oankor mondani vagy tenni? segícsetek pls!!! Am kb egy hete ismertem meg és még nem beszéltünk semmit :(

16/F


2011. márc. 9. 13:06
 1/5 anonim válasza:
Nagyon egyszerű menny oda hozzá és valami aproságon kezdjetek el beszélgetni, hidd el ő nem fog oda menni hozzád egy idegen országban egy ismeretlen fiuhoz!Lehet hogy teis tetszel neki csak az alkalomra vár, hogy megszólítsd.Amugymeg az hogy ő ázsiai te meg magyar épp h előnyödre válhat hisz a lányok szeretik a külföldi fiukat!Használd ezt ki és menny oda hozzá a következő alkalommal mikor meglátod :) És ne legyél félénk gondolja arra, hogy semmit nem veszthetsz,hisz ha nem probálod meg akkor soha nem derülki hogy lehet e köztetek valami!
2011. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és tanulj meg írni.
2011. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz de nem irásban akarok össze jönni vele
2011. márc. 9. 13:18
 4/5 A kérdező kommentje:
de mit mondhatnék neki h ne tűnnyek hülyének? :S
2011. márc. 9. 13:21
 5/5 anonim válasza:
:) ez az adott pillanattol függ amint adodik egy lehetőség használd ki pl a lányok szeretik,ha tudnak segiteni egy fiunak menny oda hozzá és kérdezz tőle valamit.De ne bunko májer módon probálj vele beszélni :D egyébként azt a helyesirásost nem én irtam énse írok helyesen mert mindig gyorsan gépelek:)
2011. márc. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!