Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy alakul ki egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki egy kapcsolat (fiú és lány között)? Mit engednek meg a csajok a pasiknak első nap? Milyen témák jöhetnek szoba első találkozáskor?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 23:12
1 2
 1/18 Moszuke ***** válasza:
100%

kapcsolat a discóban alakul ki első látásra.


hát mai lányok az első napon megengedik hogy alájuk nyúljanak, tapizzák őket, smár, esetleg orális szex.


téma az az hogy: mikor dugnak és hol.


és ami tuti nem jön témába, hogy hogyan védekezzenek.


valahogy így képzelek el egy átlagos találkozást, átlagos fiatalok között.

22/f

2010. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos ez így van...

De szerintem rosszul tetted fel a kérdést.

2010. okt. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

Tényleg ez megy... Saját "tapasztalat" alapján merem állítani, hogy ez tényleg így van. Ezek vagytok mai lányok (nagy többségben). A tapasztalatot azért raktam idéző jelbe, mert nem velem történt hanem saját szememmel láttam már többször is.

19/F

2010. okt. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket.

De én nem vok az a típusú lány aki már első nap lefekszik a pasijával.Sőt még nem is volt 15 éven át pasim.

És miért tettem fel rosszul a kérdést?:S

De azért köszi a véleményeket.

Sziasztok

2010. okt. 6. 20:23
 5/18 rozika10 ***** válasza:
100%
hát első nap talán semmit,max egy puszit,témának ott a kaja az időjárás a suli a filmek a zene.Aktuális a megasztár az x-factor.Szépen lassan alakul!talán ennyi de első nap no sex és no nyelves csók.csak lassan előttetek az ifjuság!!
2010. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
nem lehet általánosítani ahogyan az első kommentáló irt bar abban lehet hogy igaza van hogy a legtöbb esetben ez így van.
2010. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"és ami tuti nem jön témába, hogy hogyan védekezzenek."


csak ez sajnos de a többivel nincs semmi gaz az élet egy buli és ez mindig is így volt csak nem volt ennyire nyílt és látható,az internet ezt lehetővé teszi ahol mindenki tud álszenteskedni,de ha egy bulin kicsit iszol és nagyon jó a hangulat , magányos vagy és kell valaki , akkor összejössz egy pasival/csajjal és mehet a petting.

2010. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
és ha a lány első héten engedi h alányúljon a srác, az már ribanc? kíváncsi vagyok a véleményekre..
2010. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Első nap?,

Ez kissé tág,de ha jól veszem ki arra gondolsz amikor először találkoznak, nos én első t alin egy puszit (nem szájra) engednék meg :)

Lehet gyerekes vagy valami,de első alkalommal ne csókoljon meg,ha tényleg kellek neki tudjon várni;)

Másodikon már jöhet a csók :)

Ha pedig egy komplett első tali, ami nem randi vagy ilyesmi, ah nem mondjuk akkor látom először életemben semmi olyat.

19L

De sAJNOS SOKAN MÁR SZINTE MINDENT MEGENGEDNEK!

Tisztelet a kivételnek.

2010. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommentárok sok információt gyüjtöttem

(K)

2010. okt. 22. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!