Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy ha valakit szeretünk, akkor? (lent)

Figyelt kérdés

Ti hisztek abban, hogy ha valakit igazán szeretünk, akkor ő is viszont szeret minket?

Tehát nincs olyan, hogy egy ember tisztaszívből szeret valakit, de az a valaki egyáltalán nem is érdeklődik a másik iránt. Ilyen van a valóságban is, vagy csak a filmekben?

Írjatok kort és nemet is lécci.


2011. márc. 9. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem, én nem hiszek benne.

Én eddig 2 lányt szerettem úgy, ahogy csak tudtam, őszintén.

De egyik részéről sem volt ez kölcsönös. Pedig együtt voltam mindkettővel. De akkor sem.

22/f

2011. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*(persze nem egyszerre voltam együtt velük :D)
2011. márc. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én nem hiszek.

nem is olyan rég volt, hogy én szerettem egy fiút, és ő meg kibeszélt a hátam mögött, és cikizett azzal, hogy szerelmes vagyok belé (és nem egy általános iskolásról, hanem egy egyetemistáról van szó!!)

úgyhogy bőven van olyan a valóságban is, hogy az egyik fél szereti a másikat, a másik viszont nem viszonozza ezt.

18/L

2011. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 beetlejuice ***** válasza:

Jó lenne hinni benne, de sajnos a valóságban ilyen nincs...Nehezen szeretek meg vkit, de most van egy olyan ember, akit tényleg nagyon szeretek, de ő szarik a fejemre...-_-"

19/L

2011. márc. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bullshit.
2011. márc. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én most is a szívem közepével szeretek valakit,de egyelőre nem kölcsönös.

szerintem olyan van,hogy "utolérik" egymást az érzelmekben az emberek,és ha találkoznak egy ponton,akkor az fantasztikus,de olyan is előfordul,hogy odáig vagy valakiért évekig, végre sikerül kiábrándulnod, majd ő lesz odáig érted,vagy rá jön ,hogy te kellesz neki...

2011. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Két ember soha nem fogja egyformán szeretni egymást...Valaki mindig jobban szeret és van, aki kevésbé. Mindent mértékkel kell...még szeretni is. Meg kell ismerni a másikat és aszerint adni magadból. Ha mindent felteszel egy lapra és elárasztod a másikat a szereteteddel, hiába nem fogja úgyan úgy viszonozni. Nem tudja vagy nem is akarja. És a végén csak neked lesz rosz, mert azt fogod érezni, hogy te mindent beleadtál és mindent megtettél, a másik meg semmit...Mindig annyi szeretetet kell adni a másiknak, hogy ne legyen túl kevés, de még viszonozni is tudja, a maga módján...Sajnos ez nem könnyű...
2011. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hittem, de már nem hiszek benne, felnőttem, és rájöttem, hogy az élet nem tündérmese. Sajnos!:(

20/L

2011. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én eleve a szerelemben nem hiszek...
2011. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tündérmese az élet. 30 elmúltam, de még mindíg vannak álmaim:) Két ember nem szeretheti egymást ugyanugy, de ez nem jelenti azt hogy nem szeretik egymást tiszta szívükből.Mértékkel kell a szeretetet adni... ez nekem is új! Nagyon hasznos válasz!Hiszek abban ha szeretsz valakit idővel ő is viszont szeretni fog téged. Kilehet várni, tudunk magunkon változtatni, tudunk a másik kedvében járni és ezért nem leszünk kevesebbek hanem boldogabbak leszünk.

Józan ésszel én is azt tanácsolom mindenkinek, hogy ha elutasítanak akkor ne szenvedj! De ha szeretsz valakit, érdemes adni, várni és reménykedni. (mértékkel) :D

2011. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!