Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elpirulok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elpirulok, és majd csak hebegek-habogok ) :

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon tetszik nekem egy fiú, aki versenyszerűen biciklizik, és elég szép eredményeket ér el. Szóval én benne vagyok a suli újság szerkesztőségében, és mindig sorsolással döntjük el, hogy ki mit ír. Hát nekem óriási balszerencsémre sikerült pont azt húznom, hogy a 15.-ei versenye után, interjút készítek vele :S Mit csináljak? Tutira beégek, elpirulok, és csak dadogok. Nagyon tetszik nekem :)


2011. márc. 9. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el meztelenül a törvénytelenül ágaskodó péniszét. Az biztos lenyugtat.

Remélem, segítettem.

2011. márc. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Norb66 ***** válasza:
100%
Ekkora mázlistát! Figyelj, a sors akarta így, ez nem véletlen :) Inkább használd ki a helyzetet! Nembaj ha hebegsz-habogsz és pirulgatsz, ha esze is van a srácnak talán le is esik neki hogy mi újság is van :) Vagy akár el is mondhatod vele, úgyis kettesben lesztek elvileg. Nyugi, nem fogja leharapni a fejed, figyeld meg milyen kedves lesz veled :) Az is lehet hogy tetszel neki, megcsókol, majd az interjú hátrelévő részét az ő karjában készíted :) Úgy máris jobb lesz nem? :) Nyugi, bátorság és sok sikert! :)
2011. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Várjuk a fejleményeket, hogy mi történt! :D Sok sikert!
2011. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
írd össze előre a kérdéseidet,és képzeld azt,hogy egy rózsaszín kismalaccal készítesz interjút.
2011. márc. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rózsaszín kismalaccal? :)) Okéé :))
2011. márc. 12. 10:50
 6/9 Norb66 ***** válasza:
100%
Na mi újság ?:)
2011. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ő nyerte meg a versenyt! Odamentem hozzá gratulálni, és megkérdeztem, hogy megengedi-e, hogy interjút készítsek :)

Mivel diktafont használtam, elmentünk sétálni és egy kötetlen beszélgetés volt végülis. Szerintem elég nevetséges lehettem, mert sokszor elpirultam, és dadogtam is egy kicsit, de ő mindvégig nagyon kedves volt, és látszott, hogy érdekli, amit mondok :) Majd az interjú végén azt mondta, hogy csodálatos lány vagyok és nyomott egy puszit a számra :)

Szerdán a suliban a harmadik óra után odajött hozzám és megkérdezte, hogy lenne-e kedvem elmenni vele megnézni egy filmet :) És igent mondtam!

Nagyon boldog vagyok, és nagyon szépen köszönöm a sok biztatást! :)

2011. márc. 17. 14:38
 8/9 Norb66 ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes voltál :)
2011. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. márc. 17. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!