Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány engem néz, esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány engem néz, esetleg flörtöl azonnal elpirulok és nem merem megszólítani és azt sem tudom igazán mit kellene mondanom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 16. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked is a csaj, akkor kezdj el vele beszélgetni,kérdezd meg, h. miért néz annyira, érdeklődj felőle, és aztán majd alakul a dolog...
2009. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem baj, ha elpirulsz! de menj oda a csajhoz és hívd meg egy kólára és beszélgess vele (pl. moziról - ha szeretne vmit megnézni, azonnal meg is hívhatod:)), a suliról, a tanévkezdésről - ilyen aktuális, laza témkat dobj bele, aztán kialakul!
2009. aug. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elpirulsz az természetes. Szerintem ebből még hasznot is húzhatsz. Főleg mert így a csaj szemében egy "ari" fiúvá válhatsz. Ha nem működik akkor azt javaslom, hogy gyakorolj. És hidd el le tudod győzn a pirulást!
2009. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

édes vagy :D

hozzám általában félnek odajönni a fiúk, de ha egy láthatóan zavarban lévő mégis megpróbálná, tuti tetszene a dolog :)

2010. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!