Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el neki h biszex vok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki h biszex vok? Nem fog ez miatt otthagyni?

Figyelt kérdés

Szal van egy lány most jöttünk össze kb. egy hete még nagyon friss a kapcsolat de nekem ő nagyon tetszik és sztem én is neki. Viszont én biszex vok és ő ezt nem tudja :/ És gondolom ez egy olyan dolog amit illene tudnia a másiknak... sztetek mondjam el? Nem szeretném ha otthagyna :( És ha mondjam el akk mikor most vagy még ráér később is? Később nem fogja azt mondani h az elején kellett volna szólnom?

K....ra nem tudom h mit csináljak :S Lányok ti mit szólnátok ha a barátotok bevallana egy ilyet?

17/F


2011. márc. 9. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Jaj már. 1 hetes kapcsolatban miért kéne erről beszélni? Amúgy meg, ha nem k.rsz rélre, akkor aztán tök mindegy, hogy biszex vagy-e vagy sem...
2011. márc. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minél előbb mondod el, annál kevésbé fáj, ha e miatt otthagy. Később rosszabb, és előbb-utóbb úgy is rájön.
2011. márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de semmiképp sem akarom h otthagyjon!!!
2011. márc. 9. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:

ha elmondod, és otthagy, akkor csak neked tesz jót. ha nem tud ezzel együtt elfogadni, akkor úgy sem működne a kapcsolatotok.

15/N/biszex szintén :)

2011. márc. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el. Mi van, ha ő szerelmes lenne már beléd, és akkor közölnéd ezt be? Lehet, hogy akkor már elfogadná, de közel sem biztos. Jobb az elején tisztázni, így dönthet még mielőtt beléd szeretne. Ha később mondanád el, lehet, hogy rosszabb lenne.

Én például nem tudnám megemészteni, hogy az egyetlen szerelmemnek tetszik másnak a....

2011. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem keress egy srácot!! sokkal jobb!
2011. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne mondd és ne mutasd ki. Bocs (én csak őszinte vagyok)
2011. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1, friss még a dolog lakat legyen a szádon

2, ha komolyodik a dolog akkor csak őt tessék szeretni és megkefélni

3, mégsem vagy vele boldog akkor el kell kezdeni leépíteni

4, szakítani, békével elválni és összejönni egy fiúval vagy lánnyal

5, hallgatni róla, mert nem tudhatod milyen sztereotípia él a fejében a melegekről, biszexekről stb.

2011. márc. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!