Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem fog megsértődni/otthagyni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog megsértődni/otthagyni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,elég régóta msn-ezünk, neten ismertem meg és találkozni akartunk. Egyszer már lemondtam mert más programomvolt, és most is le kellett mondanom családi ügyek miatt stb(azt nem akarom részletezni miért) tehát másodszorra is le kellett mondanom. sms-ben írtam neki, hogy sajnos nem jön össsze, még nem válaszolt, pedig én egy annyit írnék iylen esetben hogy "oké, semmi baj, vagy esetleg jó, ha így akarod..." na remélem nem fog megsértődni, vagy nem veszi magára:( fontos lenne nekem ez hogy ne legyen semmi

Nektek mi a véleményetek? Ti rosszul éreznétek magatokat ha lemondanák másodszorra is? mit tennétek az "otthagyott" helyében?:S reménykedhetek hogy nem lesz semmi baj?

őszinteválaszokat légyszi, ha hülyeséget akarsz, azt tartsd meg magadban

15/L


2010. okt. 2. 11:09
 1/2 anonim válasza:
Hát gondolj bele a helyzetébe, neked sem esne jól ha lemondanák a találkozót másodszorra is. Azt érezheti, hogy nem is igazán akarsz vele találkozni, vagy csak játszol vele és az érzéseivel. Legalább ha másodszorra is lemondod, akkor ajánl egy másik időpontot amikor tényleg el tudsz menni. Ez tényleg bunkóságra hathat. Szerintem hívd fel, és mondd el neki őszintén, hogy miért nem tudtál vele találkozni és ajánl neki egy időpontot konkrét hellyel és programmal. És mondd, hogy sajnálod az előzőt.:)
2010. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha legközelebb te hívnál el engem minnél hamarabb akkor semmi gond nem lenne. úgyhogy hívd el randizni amilyen gyorsan csak lehet ;p
2010. okt. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!