Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az a srac aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az a srac aki tetszik nekem, elkerte a telefonszamom, az azt jelenti valamilyen mertekben tetszhetem neki? Es az nyomulasnak szamit, ha bippelgetek neki, es irok neki smst?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"bippelgetek neki" <--- ez mit akar jelenteni?XDXD

mellesleg,azt gondolom,hogy van esélyed a fiúnál.az nyomulásnak számít-e ha sms-t irsz neki nem tudom.Ezt te tudhatod maximum,hiszen mi nem ismerjük.Mindenkinek más számít nyomulásnak!visazont NE irj sok sms-t,mert nem biztos h örülni fog neki!

amugy hány éves vagy?(csak azért,mert ilyet szinte mindenki tud már.én pl. 14/L vok és naggyából tudom,pedig még nemvolt barátom!)

2009. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a helyzet hogy én egy srác vok, és én is csináltam nem is rég ilyet... Nyugodtan húzz bele, bár ez nem teljesen ok, mert ha a srác egy nagymenő és szépnek tart akkor HAJRÁ !!!! Remélem együtt lesztek:

CUPIDO

2009. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom h picit fura a kerdes, es nem szoktam ilyen lenni, de ezzel a fiuval minden olyan mas, elveszek ha beszlgetnem kell vele magy valami ilyesmi :( ... 16 vagyok es volt mar baratom nem is egy, de most nem tudom mi lett velem:( egyszeruen millioszor meggondolom h ami csinalok jol csinalom e vagy nem :( es talan ez igy nem is olyan helyes .
2009. febr. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!