Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan szerelmi csalódásot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan szerelmi csalódásotok, ami az egész életetekre kihatott?

Figyelt kérdés

Vagyis volt már olyan szakításotok, akármilyen okból, akár ő dobott titeket, hogy soha többé nem tudtatok mást szeretni annyira?

Mindenki azt érzi a szerelemben, hogy soha többé annyira senkit se fog szeretni? Vannak olyanok köztetek, akik tényleg sosem szerettek mást? Vagy ha szerettek, akkor annyira sosem, mint azt a bizonyos fiút?

Hogyan tudtátok folytatni az életeteket? Összeomlott az életetek? Mit tudtatok tenni ebben az esetben?

Nektek is "kishalált" jelent a szakítás? A "kishalál" után hogyan lehet továbbélni?

Gondolkodtatok már azon, hogy elvonultok a világtól, és kizárólag baráti kapcsolatokat tartotok fent?

Van köztetek annyira érzékeny ember, aki soha többé nem akart párkapcsolatot, és soha többé nem is volt párkapcsolata? Tudom, hogy sok szingli van.

A véleményetekre vagyok kíváncsi, a hogyan továbbra. Tudom, hogy ez nagyon szubjektív dolog, de hátha én is tanulok belőle.


2011. márc. 11. 08:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy néha nehéz, de túl kell lépni dolgokon, mert az élet megy tovább. Nem "ragadhatunk le" egy ponton.
2011. márc. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ugye,ha már az ember nem képes az öngyilkosságra, akkor valamit tenni kéne :). Én meg a szingli életet választottam, mert én túl érzékeny vagyok.

Kíváncsi vagyok, másoknál hogyan alakult.

2011. márc. 11. 08:41
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem az én problémámat akarom kielemezni, hanem arra vagyok kivi, másokkal hogyan történt.

Nem olyan egyszerű az én esetemben a megoldás, nincs is valójában. Szóval nem magamra vagyok kíváncsi.

2011. márc. 11. 08:43
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kapcsolatom, számomra Ő volt a "Nagy Szerelem", de vége lett. Megviselt. De most együtt vagyok egy sráccal, nagyon szeretem mert egy fantasztikus ember, de akkor is valahol belül úgy érzem hogy a másik srác lesz mindig a szívemben az, aki tényleg "ott volt a topon". (Bocs a hülye fogalmazásért.) Nem lehet "leragadni", igyekezni kell túllépni. Én most már a (jelenlegi) Párommal tervezem a jövőt és remélem sikerül!
2011. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nehéz! De mindenen tul lehet lépni és mindig sikerül csak akarni is kell!
2011. márc. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én tényleg nem is akarok továbblépni, tudom. Ez van.

Látom, ti továbbléptetek.

Kösz a kommenteket.

2011. márc. 11. 09:13
 7/18 anonim válasza:

Nekem is volt egy szerelmem az életben, akit soha nem fogok elfelejteni, és az, hogy már nem vagyunk együtt, annyira kihatott az érzéseimre, hogy szinte a depresszióig jutottam el. De ez nem tinédzser koromban történt, és mégis megundorodtam minden más férfitól, és sok év távlatából visszagondolva is azt érzem, hogy ha eljönne, mennék vele. Teljesen megváltoztatott ez a dolog engem is és az életemet is.

Viszont az életet nem lehet leállítani, mert akkor is menni kell tovább, ha nem akarjuk. Van, akinek kevés időbe telik, és van, akinek egy élet sem elég, hogy összeszedje magát. A világtól manapság meg amúgy sem nagyon lehet elvonulni, mert belelép az életünkbe ha akarjuk, ha nem.

2011. márc. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, hogy dédelgeted az érzést magadban életed végéig, vagy elhatározod, hogy akkor is boldog leszel. Tudod, egyáltalán nem biztos hogyha azzal lennél együtt akibe annyira szerelmes vagy még mindig, olyan boldog lennél mint képzeled. Mert vele csak a jó létezik, a hétköznapi rutin, meg összezördüléseket le sem tudod képzelni. Csak akkor tudnád, ha már együtt élnél vele 5-10 éve, de gondolom ez nem jött össze. Ha ki akarnál lépni az álomvilágodból, sikerülne, de mivel nem akarsz ahogy írod, csak magadnak ártasz. Végül is a te életed, úgy rontod el ahogy akarod. Másrészt meg jó pár év múlva valószínűleg másképp fogod látni a helyzetet, és lehet hogy sajnálni fogod az önsajnálattal elvesztegetett éveket. Azért írtam ezeket, mert nekem megadatott hogy a nagy Ő-vel lehetek, akiért képes lettem volna ölni. Tényleg nagyon jó, de nem gondoltam hogy ennyi probléma és nehézség is jár ezzel a dologgal. Tehát mindent összevetve, nem olyan soha a valóság, mint amiről az ágyikónk melegében álmodozunk. Mostani ésszel nem gondolom hogy van halálos érzés bárki iránt is, amit nem lehetne kiheverni és tovább lépni, új örömöket és izgalmakat keresve. 40 nő
2011. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Még csak pár hónapja..... De nem, én sem akarok továbblépni. Nincs hová.

Az eddigi kapcsolataimból volt hová, mert mind olyan "semmikülönös" volt. Ez viszont.....

Nem is maga a kapcsolat, hanem az érzés.

És semmi kedvem alább adni, vagy egy olyan kapcsolatba találni magam, amiben ezen a férfin jár az eszem, és nem az aktuális partneremen. Vagy azt gondolni, hogy "hááát, végülis szeretem, de xy-t sokkal jobban szerettem".... Borzalmas lehet.

Nem tudom, hogy hogy lehet ezen túllépni, vagy hogy lehet együtt élni ezzel. Nem akarok örökre egyedül maradni, de nem sok esélyt látok arra, hogy jön valaki más, akit ennyire tudnék szeretni, és aki mellett így érezném magam. Talán Ő még visszajön egyszer....


(Hű, de le leszek pontozva ezért...)

2011. márc. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt. 18 éves koromban jártam egy sráccal, nagyon imádtam, de ő megcsalt. Nagynehezen sikerült túltennem magam rajta, de azóta se tudok senkit úgy szeretni, még azt a férfit se akihez szándékszom hozzámenni...
2011. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!