Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi/érezte úgy 18-19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi/érezte úgy 18-19 évesen, hogy de jó lenne egy saját kisbaba?

Figyelt kérdés

Egyre többször játszódnak le a fejemben olyan dolgok, hogy elképzelem hogy a barátom (akit imádok) a saját kisgyerekünkkel játszik, és ilyenkor mindig olyan boldog leszek, és eszembe jut hogy de szeretnék vele egy közös babát (imádja a kicsiket).

Más is van ezzel így, vagy nem normális hogy ennyi idősen ilyeneken gondolkodom?

19/L


2011. márc. 11. 10:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mikor normális, tény hogy sokan szülnek már ennyi idősen is (anyám pl. 18 volt), de nekem eszembe nem jutott még soha hogy gyereket akarnék, és elképzelni sem tudom hogy valaha akarjak. 20n
2011. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem, de a szerelem határtalan. Legyetek boldogok. Gyerekkel, vagy gyerek nélkül.

Amúgy még korai szerintem, de ahogy akarjátok.

2011. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát most még nem vállalnám be, mert mindketten egyetemisták vagyunk, a kérdésem arra irányult, hogy normálisak-e ezek a gondolatok ilyen idősen, de köszönöm a válaszokat! :)
2011. márc. 11. 11:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is szeretnék már apa lenni, pedig még csak 23 éves vagyok.
2011. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Normálisnak normális, csak kicsit korai. Van néháyn ismerősöm, aki ennyi idősen lett anya, de nem mindig lett jó vége, és egy-két év múlva szétmentek. Szerintem pár évet várjatok még, hogy addig is jobban megismerjétek egymást, éljetek egy kicsit egyetemistaként, meg gyűjtsetek egy kis pénzt, ja és először fejezzétek be a sulit, mert bejárni az órákra egy baba mellett nem olyan egyszerű.


Aztán, ha elteltek a sulis évek, és ugyanígy gondolkodsz, három-négy gyerekig meg sem álljatok, mert fogy a magyar:-)

2011. márc. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jujj köszönöm utolsó :)


egyébként 3 gyereket szeretnék majd... hogy hozzájáruljak a magyar populáció növekedéséhez :))

2011. márc. 11. 11:45
 7/10 A kérdező kommentje:
ja és a barátom is nagy családot szeretne, többek között ezen okból :D
2011. márc. 11. 11:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne korai? Az lenne az "egészséges", ha a nők 18-25(30) év között szülnének. Az más kérdés, hogy manapság a társadalomban ez nem annyira elfogadott, mert karrier mindenek előtt...

(Plusz ugye ilyen korban még rengeteg embernek munkája sincs, mert mindenki egyetemre jár).

Egyáltalán nem a 30 év feletti szülés lenne a megfelelő, csak mostanában az az elfogadott.

2011. márc. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem érzem ezt, sőt remélem mire az első gyerekem születik én már nyolc hónapja halott leszek.
2011. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy,persze,hogy normális:)

Nekem pasi nélkül is eszembe jut,imádom a picibabákat és nagyon szeretnék már egyet...:D

2011. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!