Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket érdekell hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket érdekell hogy a pasitok, férjetek milyen volt amikor kisbaba vagy általános iskolás, gimis volt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 16. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen nézegetek régi fényképeket, ha erre gondolsz. Kíváncsi vagyok mennyire volt lázadó típus.

Viszont ha olyan értelemben kérdezed, ahogyan az első is gondolja, akkor vele értek egyet, undorító vagy és beteg.

2011. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár mesél róla,akár fotókat mutogat,megtisztelő,ha valaki beavat az életébe.:)
2011. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Igen, tök cuki a kiskori képeken, meg nagyon szeretem, amikor szülei mesélnek nekem aranyos, vicces történeteket, hogy milyen volt kisgyerekkorában :)
2011. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Nagyon szívesen nézegetek régi képeket és hallgatok történeteket vele kapcsolatban.
2011. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
A kutyát nem érdekli.
2011. szept. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden, ami vele kapcsolatos.
2011. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 napietus ***** válasza:
igen, szívesen nézem a régi képeit. még anyósomék gyerekkori képei közül is megvan néhány, szerintem érdekes ezeket nézegetni.
2011. szept. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!