Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajaj. Nagy a baj. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajaj. Nagy a baj. Valaki valami tanács? Eléggé fáj itt belül.

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel kb 1hónapja ismerkedtem meg.

Egy suliba járunk, én 18éves vagyok, ő 20.

És őis kb 1hónapja szakitott mint én... állitolag kiheverte már. 7végén mennénk randizni... és nagyon vágyok de...

Nemrég néztem egy közösségi oldalon hogy január körül irogattak egymásnak a volt csajával, h igy szeretlek meg úgy... hát kb mintha gyomron vágtak volna, nagyon rosszul esett.

Utánanéztem a csaj már nem ismerőse az oldalon... de most nemtudom mi legyen holnap. Én nem akarok pótlék lenni, mert a csajnak már van pasija. Értitek?:(

A srác udvarol nekem, és sokan mondják h bizzak benne de félek. Mennék holnap vele, de nagyon félek a csalódástól. A baj pedig az, hogy már most ugyérzem hogy bizony belezúgtam:(


2011. márc. 11. 14:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

nem akarok felkerülni a listára, hogy kipipáljon, hogy "oké ezis megvolt..." vagy hogy "bibibiii nekemis van uj kapcsolatom...de nemszeretem, csak féltékennyé akarlak tenni"

Ebbe belehalnék...soha életemben nem voltam szerelmes, de most szerintem, sőt egyre biztosabban érzem hogy bizony ELKAPOTT A GÉPSZÍJ:(

No, de mit tegyek holnap?:(( HIGGYEK NEKI??? TIPP???SEGÍTSÉG

2011. márc. 11. 14:42
 2/17 A kérdező kommentje:
msnen naponta legalább 2órát dumálunk, mindig ő ir rám, ő hivott el randizni is. meg van 1 közös csaj ismink, mindig megkéri a csajt, h lőjje be a frizuráját (a srácnak) mert tetszeni akar nekem meg eléggé teper a srác.
2011. márc. 11. 14:44
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el, ismerkedni ettől még lehet. Mielőtt komolyra fordulnak a dolgok kettőtök között, akkor pedig tisztázzátok, hogy ki mit is akar a másiktól. De ez egyelőre, ahogy látom, még csak az első randi, nem?
2011. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

hát ha ugy vesszük a 2. mert multhéten már volt egy kisebb haveri talink...

jó jó, ismerkedek én szivesen, de mivan ha én szívom meg??? hiszen már most kezdek beleszeretni:(

2011. márc. 11. 14:46
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

20 eves korban januar mar regen volt.

A csaj mar nem ismerose az oldalon, mi a baj. Menj el, ne idegeskedj, legyel termeszetes, majd meglatod hova vezet az elso randi. Ne gondolkozz tul elore.

2011. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vigaszdíj lenni, akkor döntened kell. Egy férfi, ha akar egy nőt, akkor hosszabb távon is tud küzdeni érte.

A helyedben megnézném, hogy a következő 2 hónapban is keres-e és hajlandó-e elfogadni egy általad diktált tempót. Ha hamar elkopik, akkor valóban csak vigaszdíj voltál.

(Szerintem most az lennél, de te ismered. Viszont a fiúk/férfiak szeretik a "kutyaharapást szőrével" megoldásokat. A helyedben én tényleg csak randiznék vele a köv. 2 hónapban. Azt, hogy ennél többet nem adsz neki, csak igen kevés pasi tolerálja manapság, mert azért lássuk be, ma már nem túl kitartóak az "erősebb nem" képviselői.)

2011. márc. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Számolj!

Januárban írogattak egymásnak (ki tudja, mennyire őszintén, vagy csak kikényszerítették a vallomást belőle..?)

most március közepe van. Egy hónapja szakítottak, az február.

Nincs ezzel nagy gáz, menjetek randizni a szép időben! :)

2011. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

oké... amugy multkor irta hogy eszembe ne jusson olyan hogy én pótlék vagyok a számára vagy bármi... mert nemigaz! És nem is egy csajozógép. És mondja hogy semmit sem akar siettetni, és szóljak rá ha nagyon nyomul

A baj csak az hogy énis akarom ezt az egészet:S igy nemtudok már tisztán látni:(

2011. márc. 11. 14:51
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha Te is nagyon akarod az egeszet, ugorj bele, lesz ami lesz. Ha nem ugy jon ki mint Te elkepzelted, akkor sincs nagy baj. Fiatal vagy, ismerkedj, elj, sok minden nem a szamitasod szerint fog meg tortenni.
2011. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

hát eddig kb görccsel a hasamban vártam a holnapot, h mit vegyek fel stb. most is görcsben van a gyomrom de már ettől az idegességtől amit ez kiváltott belőlem. eddig akartam hogy holnap megcsókoljon, mostmár...nemtudom mi lenne a jó:S

2011. márc. 11. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!