Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy senki se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy senki se azt szereti akit kellene? Csak fut mindenki egy másik után de azt meg észre se veszi aki előtte van.

Figyelt kérdés
Vannak esetleg velem hasonló helyzetűek? Ti hogyan fogadtátok ezt el? Kb már eljutottam arra a pontra, hogy sose fogok olyat találni, aki tényleg igazán tetszik és ez kölcsönös.
2011. márc. 12. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Anno így voltam, ma már boldogok vagyunk a párommal :)

Kívánok Neked is és a hasonló voltsorstársaimnak sok boldogságot ezentúl:)

2011. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
de nyálas vagy első
2011. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 yuda ***** válasza:

Olyanokat mondasz ... :D

Szóval te meg tudnád mondani ezek szerint ki kihez tartozzon? :)

Durva lenne, gondolj bele...akkor diktátot lennél.


Amit felvetsz , az is azt bizonyítja, hiába a sok ember, de egy igazán jó kapcsolathoz két ember kell kölcsönösen szeresse egymást, és ezért kevés. Lehet életedben egyszer, vagy kétszer lesz csak ilyen- ezen ne csüggedj, megtalálja zsák a foltját... csak ez nem annyi, hogy kimész és leakasztasz egyet a kerítésről... :)

2011. márc. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 yuda ***** válasza:
jav: diktátor
2011. márc. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ha az ember már kedves se lehet... akkor nem kívánok nektek jókat, de rosszat se..


És ez a szánalmas, hogy így reagálják le azt az emberek, hogy ha valaki boldog.

2011. márc. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen vannak akik szintén így vannak ezzel
2011. márc. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, vannak, pl. én! :S


1,5 évig futott utánam egy lány, akkor nekem nem kellett.

Most én futok utána már lassan 1,5 éve, most én nem kellek neki.

Talán a 3. évben összejön valami, bár már nem nagyon bízom benne. :S

2011. márc. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindig észrevettem akik "elöttem voltak", de megmondom öszintén halálra idegesítettek. Ha futottam valaki után, az azért volt, mert szerettem. Ök pedig idegesítettek és az örülrtbe kergettek a szerelmükkel. Szemét vagyok vagy nem, ez az igazság.

23/N

2011. márc. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!