Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Játszik velem, vagy mi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játszik velem, vagy mi ez most köztünk?

Figyelt kérdés
Fiú osztálytársam 16 éves,(a suli egyik legjobb pasija) még 4 hónapja megmondtam neki, hogy tetszik, de nem akarok tőle semmit.. mert ő is mondta, hogy most nincs ereje még senkivel kezdeni, egy szakítás miatt. Azóta volt 2 nagy vitánk, de már kibékültünk, és nagyon közel kerültünk egymáshoz. Valamelyik nap nála voltam, mert színházba mentünk az osztállyal, és nem volt időm hazamenni, be voltunk takarózva, és elkezdett simogatni.. combomat.. lábamat.. és ott is és a fenekemet is. Ő ajánlotta fel, hogy menjek oda hozzájuk. Elző este msnen azt írta, hogy csinos vagyok.. én meg még előtte mondtam poénból, hogy nincs eléggé kidolgozva a teste (pedig nagyon is kivan), és ezt nagyon magára vette.. amikor nála voltam kijeltette, hogy előttem fog átöltözni.. meg is tette.. Mélyen a szemembe néz mindig... de itt jön, amit nem értek. Suliban, amikor ott vannak a nagymenő csajok, és fiúk az osztályból, akkor alig szól hozzám. Tegnapi simizésünk után, ma reggel kicsit hülyéskedett velem, megsimizte a combomat.. rám nézett többször is.. de utána egész nap egy szót nem szólt hozzám. Amúgy mostanában mindig ír msnen. Fogadtam, is vele és ugye vezstettem, a tét a bugyim megmutatása volt.. de mondta h ráér osztálykiránduláson is addig is kamatozik.. Meg sokat célozgat.. vagyis nekem célzásnak tünnek az ilyen dolgok..ja és amikor nála voltam sokszor megfogta a kezemet is.. de miért nem szól nagyon hozzám suliban? Egyszer azt mondta, hogy azért mert sokan vagyunk, és ő meg nembeszédes.. de szerintem ez hülyeség..
2011. márc. 12. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem akarja másoknak kimutatni,hogy tetszel neki.de az is lehet,hogy azért irogat msnen meg stb. mert ha már eddig eljutott veled talán többre is fog..
2011. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindent olyat leírtál, ami egyértelműen kimutatja, hogy csak meg akar d*gni. Ne pazarold rá az idődet, majd jön egy másik, aki sokkal jobb lesz.

Ha tényleg tetszenél neki és komolyan akarna tőled valami ÉRZELMI kapcsolatot, akkor nem a bugyidban matatna, hanem elhívna sétálni, moziba, meglepne egy csokival, szál virággal. De SEMMIKÉPP sem szégyellne téged mások előtt. Ugyanis ezt csinálja.

2011. márc. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont az ilyen éretlen szexuális célzásokból és szexuális tapasztalatokból jönnek a k*rvanagy átvágások és csalódások,amik aztán kihatnak majd a felnőttkori lelki és testi viselkedésedre de főleg a hozzáállásodra a szexhez...

Ha elég fejlett vagy agyilag,akkor nem veszed őt komolyan és szépen eljátszogatsz vele és utána közömbös leszel,ettől te fogsz erősebbnek tűnni.Aztán a srác majd jól megharagszik rád és a suliba mindenkinek azt hazudja rólad,hogy mekkora egy rib*nc vagy...

Szóval rengeteg lehetőséged van!Játszik veled,és még csak egy kis kölyök,azt hozzátenném.

2011. márc. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval 100% hogy csak játszik vele? :S
2011. márc. 12. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyértelmű. Ha tetszenél neki, kétszer is meggondolná, mivel kezdje az első lépést. Pl. egy "szia"...
2011. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ismerjük egymást, és szokott köszönni ^^
2011. márc. 18. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!