Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet irántam valamit? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit? Vagy csak játszik velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik, és állítólag én is neki! Kétszer volt már, hogy buliba egymásnak estünk, és az estét együtt töltöttük (csak csók) és akkor úgy nézett ki, hogy össze jönne vele, de utána, meg mintha semmi se történne! Ő maga mondta, hogy tetszem neki, meg hogy annyira jól érzi mindig magát velem, de akkor mit akarhat? Járna velem? Vagy csak játszani kellek? Légyszíves írjátok meg ti mit gondoltok, mit tegyek!! Megkérdezzem tőle, hogy járna velem? Vagy hagyjam? Én nagyon szeretném őt! Már évek óta nagyon kell nekem! :/
2011. szept. 22. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak dugni akar, de az is lehet, hogy nem. Derítsd ki.
2011. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet belőle valami. Ne te kérdezd meg tőle, próbáld meg rávezetni, mit akarsz, de ha nem reagál akkor hagyd ott.
2011. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet csak félénk mint pl én és másnap nem tudja mi van, ha dugni akarna csak sztem jobban nyomulna, és nyilván ha megcsókolt tetszel neki :)
2011. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

No én a fiu helyében érzem magam, csak hogy velem még ez nem történt meg csak ettöl tartok, hogy buliba csókolóznák a fiuval , meg ellenék , és utánna meg nem lenne merszem járni , mert beszari vagyok.

Szerintem ez lehet a fiuval is , hogy tetszesz neki , csak nem tud v nem mer tovább haladni , h járjatok , vagy legalább randizatok.

2011. dec. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!