Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye nem lehetek terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Eddig még csak egyszer feküdtem le fiúval, akkor veszítettem el a szüzzességemet, utána egy évig mejött a menszeszem, most azonban már 3 hónapja nem jön meg. Ugye nem lehetek terhes? 16/L
2011. márc. 12. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
egy éve volt az az aktus. dehogy vagy te terhes. de egy nődoki nem ártana most
2011. márc. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De,lehetsz. Biztosan gondolati úton termékenyítettek meg téged. :( Szemét férfiak.. :(
2011. márc. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem voltál fiúval, akkor is lehetsz terhes, talán a műbrokitól! Van aki a saját újjától esett teherbe, vagonba! Nem kapaszkodott eléggé! Én is így jártam két éve, most várom a családom!
2011. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értelmezem, több mint egy éve feküdtél le azzal a fiúval, és azóta egyáltalán nem volt szexuális kapcsolatod senkivel, ugye? Akkor honnan veszed, hogy terhes lennél? Azért ennyire nem lehetsz butuska 16 éves létedre. De egy nőgyógyászt mindenképpen keress fel, mert más oka van, hogy 3 hónapja nincs menzeszed. És figyelj oda biosz órán.
2011. márc. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Biztos megcsapott a szél és teherbe estél. Ez mindennapos de gyerektartást ki fogja fizetni? :S
2011. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 crawenn ***** válasza:
Apuanyunak tessék szólni, hogy homályosítsanak fel arról, hogy nincs se Mikulás, se gólya...
2011. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs mikulás? :O Ne mááár. :(
2011. márc. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!