Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Maszturbalas utani rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maszturbalas utani rossz kozerzet?

Figyelt kérdés
13 eves lany vagyok egy 2 hete rendszeresen matszizok, nincs mindig orgazmusom, de mikor van , utanna rossz a kozertetem, nem vagyok boldog, es osszezavart vagyok... lehet hogy nem valo nekem meg a maszti? vagy ez nalatok is szokott lenni?
2011. márc. 12. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert egyfajta bűntudatot érzel...olyan dolognak fogod fel,hogy jajj milenne ha ezt most anyu meglátná..nekem is volt ilyen régebben:)
2011. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sosem éreztem így, vagy csak nagyon halványan rémlik. De vagy arról van szó amit az első írt, vagy csak egyszerűen hiányzik egy társ, mint mindenki másnak... erre még nem gondoltál? :P


16/f

2011. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hmm, talan igazad van...
2011. márc. 12. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is rossz a kedvem utána, de azért, mert olyankor hiányzik a párom, mert ha vele van orgazmusom, utána átölelhetem, összebújunk... egyedül meg olyan semmilyen
2011. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vígan verem a mai napig. Anno miután kicsaptam nem volt rossz közérzetem sőt még újra kivertem volna.
2011. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még várj a maszturbálással is egy darabig.
2011. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább maszturbáljon 13 évesen mint az orgazmusa utána összebujjon az okozoval :D de ha hiányzik valaki akit átöleltek utána adok egy tippet:

[link]

2011. márc. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!