Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha rossz napja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha rossz napja van már egyböl bunkózik:S

Figyelt kérdés
van egy srác akivel szeretjük egymást.. de néha nagyon feltud húzni, mert amikor rossz napja van akkor velem bunkózik. probálom vigasztalni és akkor is én vagyok a hibás. ugyhogy a vége mindig az lessz hogy valamelyikünk meg haragszik. másnap meg megint az van hogy én őt nem értem meg, mert ha rossz napja van akkor én mindig meg haragszok. de hát még szép hogy meg haragszok h ha folyton bunkózik, és nem szeretek beszélni vele olyankor. :S ilyenkor mit kéne tennem?
2011. okt. 30. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem oltári bunkóság, az amikor valaki máson tölti ki a dühét. Én az ilyenekkel nem foglalkozom. Csináljanak amit akarnak, és leas*arom. Persze ha tehetem kerülöm őket.

Ez nem válasz a kérdésedre, sajnos nem is nagyon tudsz rajta változtatni, hogyha ilyen a párod. Próbálj vele beszélgetni. Aztán vagy megváltozik vagy nem. Ha nem: akkor vagy elfogadod vagy nem..

2011. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 KBéé ***** válasza:
Igy van.. De a vagy az biztos.. :) Amugy tényleg nincs rá jobb tanács!
2011. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Walk With Me ***** válasza:
Hangulatember. Szerintem ha igazán szeretünk valakit, akkor nem töltjük ki rajta a dühünket. Persze, előfordulhat mert az ember az ilyen, de nem állandóan. Én elgondolkodnék azon, hogy valóban tényleg szeret-e, és hogy van-e jövőtök így.
2011. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!