Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 170 centihez milyen test illik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170 centihez milyen test illik?

Figyelt kérdés

Ha nagyon vékony, akor nagyon kisfiúnak látszok

A kigyúrt meg hülyén néz ki


17F


2011. márc. 12. 19:58
 1/7 hippolita ***** válasza:
Van egy arany középút. Szálkás izmos. az ilyen fajta testalkatúaknak, mint te, ez a legférfiasabb. Nekem is volt egy ilyen barátom, vékony volt, nem túl magas és mégis férfias. És sok múlik az öltözködésen.
2011. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

olyan 170 cm magas, normális

(az izomagyú 3 ajtós szekrény nekem nem tecc)

-anna

2011. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én most kb rossz félúton vagyok. A vékonyhoz képest húsos vagyok, a kigíúrthoz képest meg még nem látszanak annyira az izmok. De próbálok fogyni és meg gyúrok is, előbb utóbb meghoza gyümölcsét
2011. márc. 12. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:

Lolita nem elég hogy 42 éves emberekkel kefélgetsz!!De még más lelkébe is taposol te....

Kérdésre válaszolva szerintem gyúrjál, azzal semmi baj nem lesz csak ne használj koxot!!

2011. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az arányos testalkat, minden testmagassághoz illik.
2011. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lolita te meg cseszheted az életed, mert 16 évesen nem vagy más csak egy ócska rib@nc.....egy használati-élvezeti cikk.

Szóval a helyedben nem osztanám az észt........


A feltett kérdéseid után meg pláne nem...szerencsétlen szánalmas éretlen pics@

2011. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is 170 vok, 50 kiló, de csak izom. Igazából ha saját súlyodra edzel, akkor nem leszel 2 ajtós szekrény, csak szép deltás, és szálkás.
2011. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!