Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő után "illik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi idő után "illik" lefeküdni a másikkal?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, a barátom 23 éves.

Igazából eddig 1-2. randin már lefeküdtem velük, de most szeretném, ha ez másabb lenne... Ha több lenne, mint egy egyhónapos kapcsolat.


Barátom bármeddig várna rám, ezt ki is jelentette. Kicsit régimódi, nála 1 hónapig tabu a szex.


2011. aug. 22. 20:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%
Igazából 16 évesen még szűz voltam.
2011. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig mondta anyukám, hogy ne adjam oda magam könnyen, mert ha megkap egy pasi, le is lécel. Ehhez képest az élet úgy hozta, hogy 2 pasimmal is lefeküdtem az első randin. Az egyik kapcsolat 2 évig tartott, a másik 6 hónapig.

Utána lett egy kapcsolatom, ami eleve egy éjszakás kapcsolatnak indult. Na, ő lett a férjem! :D

Szóval én már nem hiszem, hogy ezen múlik. Akkor feküdj le a barátoddal, amikor úgy érzed, eljött az ideje.

2011. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Csak nagyon szeretethiányos vagyok, emiatt ha rajtam múlna már az első randin lenne szex, hogy szépnek érezhessem magam...
2011. aug. 22. 20:31
 4/32 anonim válasza:
71%
te hulye vagy edes janyom... amugy meg fake.
2011. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Kulturáltabb válaszokat várok. :)
2011. aug. 22. 20:34
 6/32 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem számít, párommal 2 hét után lefeküdtem, 2 éve együtt vagyunk.
2011. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nagyon eltévelyedtél, ha a szeretethiányodat szexszel szeretnéd enyhíteni... én, ha komolyan gondolok egy kapcsolatot, akkor az első két hónapban nem nagyon jöhet szóba. Bár ha úgy hozza a sors, akkor miért ne. Ha komolyan gondolod, akkor kerülj hozzá közelebb lelkileg, ismerd meg, és ha szereted, és ő is szeret, akkor nem a szex lesz a gyógymód a szeretethiányra, az csak egy nagyon jó bónusz lesz.
2011. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, félre ne értsetek, szerintem sem számít igazán, hogy mikor, volt már olyan, hogy első randin... de ha komolyan gondolom, először megismerni szeretném, és nem feltétlen szexuálisan azonnal, ezért az első két hónapban nem is nagyon tervezném. Az első hónapban semmiképp.
2011. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

a szeretetnek mi köze a szexhez?!azt hiszed aki megdug szeret is? nagyon gyorsan elterjed a híre h az első randin szexelsz fűvel-fával és mindneki nálad fog próbálkozni egyéjszakás kapcsolatra te meg meg sírhatsz a párnádba ha másnap lekoptatnak,és a hátad mögött lekváznak..

ha valaki vár 1hónapot a szexxel az biztos többet akar alkalmi duginál ha 2hét nuku szex után lelép,akkor csak dugni akart így ki tudod szűrni az ilyesmit.akkor feküdj le valakivel ha úgy érzed itt az ideje..a ronda csajokat is megdugják ha kapható akármire. attól hogy első nap lefekszel valakivel még nem leszel szebb

2011. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
Kulturalt volt a valaszom. Ha azt irtam volna ,amit igazan gondoltam nem orulnel. :)
2011. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!