Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy ez provokatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Brúsz Wéjn kérdése:

Tudom, hogy ez provokatív kérdés, de miért van ennyi ribanc?

Figyelt kérdés
és ha már itt járunk, hol vannak a visszahúzódó, olvasni szerető, normális lányok, akik tényleg lányok, nem csak szimplán csajok?
2011. márc. 12. 20:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akit az emberek simán "leribancoznak", azok nagytöbbsége valójában szeretetéhes fiatal lány, akik semmiben sem hibásak, csak nem megfelelő szülői és/vagy társadalmi nevelést kaptak (kapnak).
2011. márc. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezt sokáig én is így gondoltam. Aztán járni kezdtem egy lánnyal, akinek mindene megvolt, a szülei meg oda-vissza voltak érte, és nagyon szerették. De e válasz alapján ő nyilván csak simán lájkolta a faszt. Ezt viszont nem akarom elfogadni.
2011. márc. 12. 20:22
 3/14 anonim ***** válasza:
én nem akarok kötekedni,de aki visszahúzódó,olvasást kedvelő az otthon van.
2011. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
belátom, hogy ebben van valami, de azért gondolom nem egész nap, a hét minden egyes órájában
2011. márc. 12. 20:32
 5/14 anonim ***** válasza:

itt vagyok pl én. napközben melózok du 4ig. utána pedig itthon vagyok, vagy ha edzés van akkor ott. sokan mondják, hogy magamnak való vagyok, de nem tehetek róla. nem érzem szükségét annak h eljárjak bulizni és bedrogozzak vagy holtrészegre igyam magam...

pasikkal sincsen szerencsém, sokszor érzem azt hogy szeretet hiányom van és jó lenne mellém valaki, de eddig nem találtam meg.

anyáékkal sam jó a viszonyom, eézrt is költöztem el otthonról....


22L

2011. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen lányok nem érdeklik a fiúkat. Ez köztudott... Hiába mondjátok, hogy ilyen, meg olyan rendes lányok kellenek, otthonülősök stb, valójában izgalomra vágytok ti is, és egy olyan csajra, aki az ágyban tud k*rválkodni. A normális = az unalmassal. Sajnos.
2011. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Engem speciel az ilyen lányok érdekelnek.Mivel, ha ribancokkal szeretnék kezdeni, vélhetőleg nem tettem volna fel ezt a kérdést. Bár lehet, hogy csak én látom így. És a normális nem kell, hogy unalmas is legyen.
2011. márc. 12. 20:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy te a "kisebbséget" gyarapítod. A többségnek ez sajnos unalmas.
2011. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Degenerált egy világban élünk.
2011. márc. 12. 20:46
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez egy nehéz dolog, egy "szimplán csajt" vagy kifogod vagy nem,olyan nehéz találni egy ilyet mint tűt a szénakazalban.

Mert ugye ők nem járnak az alapvető szórakozóhelyekre,akkor hol ismerkedsz ha nem ott. :S ez egy nehéz dolog:S

De különben szerintem bőven vannak ilyenek csak ránézésre nincs ráírva a csajra ha elmegy melletted az utcán.

19L

2011. márc. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!