Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyörgöm ezt a bonyolult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyörgöm ezt a bonyolult helyzetet magyarázza el nekem valaki. Mit tegyek? Mit akar tőlem? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

van egy srác... legyen a neve X. X 20éves, egy suliba járunk kb 3-4hete ismerem, én 18éves lány vagyok.

A baj az, hogy őis 1,5 hónapja szakított mint én.

Én egy 1,5éves kapcsolatból léptem ki ő egy 1évesből.

Megcsalta a lány és a srác nagyot csalódott benne.

A srác csapja nekem a szelet, naponta órákat dumálunk msnen, és a suliban is odajön hozzám köszönni, dumálni.

Nagyon kedves, aranyos srác

mondta h az ex csaját letörölte közösségiről és megnéztem, tényleg nem ismerősök már... és állitolag msnen sem.


Nos multhéten volt 1kis haveri összejövetel, őis ottvolt, ő vitt el és hozott haza:)

Aztán ma volt egy randim vele, ő hívott el.

Moziztunk, de csalódott vagyok, mert nem csókolt meg.

És ma bewszélgettünk a nyárról,és ilyetszól, h "a volt barátnőm szülei"

kérdezem h te szereted még a csajt?? mondja h NEM, utálja és ha rá gondol ütni tudna. Nem is akar hallani róla.


De nekem ez rosszul esett, amikor beszél rámnéz bele a szemembe, vezetés közben is engem néz, rám figyel.

De félek, nem akarok egy pótlék lenni, mert a csajnak már van pasija....én nem azért járok el randizni mert unatkozom hanem mert én tulléptem az exemen és bejön a srác.

Megemlitette hogy ő szeretne következő randit is, ha énis akarom. Mondtam h persze.

Demiután megemlitette a volt csaját szerintem látta hogy rosszul esik, és mintha elszégyellte vna magát, alig dumáltunk meg minden...szóval megölte ez az estét, szerintem.

Bár ő mondta h jólérezte magát nagyon.

Néztünk egy csillagot az égen és hozzáértette az arác az arcomhoz olyan közel hajolt, vagyis direkt hozzányomta:)


de passzolok ÉN NEMTUDOM MIT AKAR, MOST MIVAN???MIT TEGYEK??? SEGÍÍÍÍTSÉÉÉÉÉÉÉÉÉG

mOST HONNAN TUDJAM MIT AKAR???


2011. márc. 12. 22:45
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
*AZ ARCÁT az arcomhoz
2011. márc. 12. 22:47
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik úgy, mintha túl sűrűn emlegetné az exét, ebben még nincs semmi.
2011. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

én mais nevettem magamat adtam ő meg folyton engem nézett, nevetett velem együtt, látszott h jól érzi magát...

és az apja már most tudja h velem van, mert felhivta h minden oké és mondja, h "igen itt vagyunk (Mondja a nevemet) minden oké"

szóval hallomásbol az egész családja ismer:D


De én már nemtudok okos lenni, nemtudom mit tegyek... nemtudok ésszerűen gondolkodni... nemtudom hogyan álljak hozzá. Félek hogy átver és hazudik. Csak én már kezdek belezugni:(

2011. márc. 12. 22:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésedre én már válaszoltam, amikor először tetted fel.
2011. márc. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 sz12 ***** válasza:
100%

Még egy randit kért, nem hiszem, h pótlék lennél.

És nem a csajt emlegette, hanem a csaj szüleit.

Majd minden kiderül, adj neki egy esélyt és ne legyél egy ilyen miatt ki.:)

2011. márc. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

:)okés


kértem h irjon smst ha hazaér mert kocsival voltunk, és irt is kb 2perce, h hazaért egyben:) és nagyon jólérezte magát velem, reméli énis vele, és neharagudjak h a végén 5letszegény volt de a legközelebbit jobban megszervezi:)

2011. márc. 12. 23:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom hol a gond.Te miért szakítottál a volt pároddal? Átvert?

Ez indokolná,hogy most miért vagy ilyen üldözési mániás!Ez a srác semmi rosszat nem tett.Nem írtad le a szövegkörnyezetet,de amit ki lehet ebből hámozni,az az,hogy nem az exét,hanem az ex szüleit emlegette,ami nagyon nem ugyanaz és semmi rossz nincs benne,hisz az elmúlt másfél évében az a család szerepet játszott,lehet,hogy nehéz úgy sztorit mesélni,hogy őket kihagyja a történetből. Ez még nem jelenti azt,hogy szereti a lányukat,hanem azt,hogy ők a múltjának egy darabjai.

Ne szúrd el ezt a kapcsolatot azzal,hogy rémeket ltsz és olyan miatt duzzogsz,ami meg sem történt.

Ha valóban túl vagy a volt párodon akkor felejtsd el ezeket a beteges képzelgéseket és koncentrálj csak kettőtökre!

2011. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt a bonyolult helyzet?

Nem látok semmi problémát. Az, hogy egyszer megemlítette, miért gond? A leírásodból úgy érzem, az említett estét is inkább a te reakciód, faggatózásod ölte meg.

2011. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát bocs, de 18 évesen elég tapasztalatlan lehetsz, ha ilyesmi miatt kétségeid támadnak a sráccal kapcsolatban..

Akármi is történt korábban, egy évet azzal a lánnyal volt, hatással voltak egymás életére, és ha vele fogsz járni, óhatatlanul is felbukkannak majd emlékek a múltból: pl közös ismerősök, olyan helyek, ahol együtt jártak, dolgok amiket együtt csináltak.

Neked ugyanígy megvannak ezek az emlékeid, és ugyanígy fel fognak bukkanni a következő kapcsolatodban.

Ha folyamatosan az exe után sírna, felemlegetné, gyűlölködve vagy vágyakozva beszélne róla, akkor azt mondanám, pótlék vagy. De itt csak egyszerűen megemlített egy tényt, néhány ismerőst a múltjából..

Minden, amit róla írtál, nagyon romantikus, aranyos, és úgy tűnik komoly szándékai vannak veled, hiszen nem támadott le, arra törekszik, hogy megismerjétek egymást, érdeklődik és megnyílik előtted. Lehet, hogy valamikor a volt barátnőjéről is beszélne veled, mert jól esne megosztani valakivel az érzéseit, de ez nem azt jelenti, hogy szereti őt! Te is túlléptél a kapcsolatodon.. Neki sokkal nehezebb lehet megbízni benned, hiszen őt megcsalták, de mégis bizalmába szeretne fogadni téged.

Inkább legyél hálás a sorsodnak, hogy utadba sodorta ezt a fiút. Légy vele őszinte és hallgasd meg, amit mond, hiszen csak így ismerheted meg igazán.

Ne tegyél semmit, várd a következő randit, és ne akadj fenn azon, ha szóba kerülne valami, ami nem tetszik. Mindig fog emlékezni arra a lányra, akkor is, ha már nem jelent számára semmit. A múltjával együtt kell elfogadnod és szeretned őt!

Ne bánd, hogy voltak előtted barátnői, hiszen azokból a kapcsolatokból okult, biztos lehetsz benne, hogy azért randizik veled, mert nem olyan vagy mint az előző, aki megcsalta. Most már tudja, hogy milyen párral szeretné élni az életét..

Ne rontsd el ezt a jól induló kapcsolatot azzal, hogy félszavakba magyarázod bele a világvégét:)

2011. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugi.

Neked is jobb, ha nyugodtan gondol az exére, és nincs benne folyamatos gyűlölet, feszültség. Ne nyaggasd, és ne aggódj.


Azt pedig, hogy a srác mit akar, biztosan nem ITT fogod megtudni. Hanem tőle.

2011. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!