Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megoldani ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám megoldani ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy pasival, aki nagyon tetszik, de büdös a lehelete, így nincs gusztusom vele csókolózni. Hogy tudnám vele tudatni sértődés nélkül, hogy tegyen valamit ellene.

Ha megmondanám neki, biztos vérig sértődne rám, és többé nem állna szóba velem.



2011. nov. 1. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:

jézus mária.


én fiú vagyok....és van 1 padtársam akitől már 2* elhánytam magam a pofája miatt.


na, de várok, még egyszer úgy szájba verem...már várom a napot.

és nem veszi a lapot, hogy büdüs a pofád.

szerintem az illető emberke sem fogja venni, ha magától nem tesz ellene akkor szerintem senki miatt sem fog. holnap suli és megint a po....:@:@:@:@:@:@

2011. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok vegyél elő egy rágót és kínáld meg belőle.Ez hosszútávra nem megoldás,de akkorra jó.Jobb ötletem nem nagyon van,úgy,hogy ne bántsd meg.
2011. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig ezt meg kellene valahogy vele finoman beszélned, mert az is lehet, hogy valamelyik foga miatt van ilyen rossz lehelete, csak ő annyira megszokta már, hogy észre sem veszi.

De addig, amíg nem szánod rá magad, addig én is azon a véleményen vagyok, hogy kínáld meg rágóval, ha találkoztok, de úgy ,hogy te is rágózol, hogy ne legyen feltűnő. 29N

2011. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

OK. Rágó. De attól még a tudat ott marad bennem, hogy ott van a rossz lehelete a rágó íze alatt.


Köszönöm az eddigieket.

Egyéb ötlet?

2011. nov. 1. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
A rossz szájszag betegségre utal. Inkább sértődjön meg rám, minthogy későn derüljön ki mi baja. (lehet nem is a szájhigiénével van a gond, hanem valami szervi baja van)
2011. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom.. ha tényleg ilyen rossz a helyzet, kérd meg egy barátodat, hogy ő mondja meg neki, és akkor a srác a barátodat fogja utálni, viszont tesz valamit a szájszaga ellen ;) persze olyat kell megkérni, aki le se szarja, hogy most kedveli-e a pasi, vagy sem :D
2011. nov. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nincsenek közös ismerőseink. Az interneten ismerkedtünk meg.
2011. nov. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!