Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Meghalok, annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Meghalok, annyira hiányzik a volt barátom.

Figyelt kérdés

Szakított velem 4 hónapja. Azóta betegesen sokat gondolok rá(egész nap folyamatosan ezen kattog az agyam, és éjszaka vele álmodok) Nincs életem azóta, talán többé nem is lesz.

Nagyon szeretem még őt, szerelmes vagyok belé. :(


2011. márc. 13. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Idővel elmúlik. Jön majd egy új szerelem és feledteti a régit. De ehhez idő kell, én is több mint egy éve várok. De már sokkal jobb, mint az elején :)

Legyél csinos, hogy visszanyerd az önbizalmad, flörtölj, és ismerkedj minél többet. Ne kapcsolat céljából, csak szokj hozzá más pasik jelenlétéhez. Ez nagyon hatásos, nekem is segített.

És tűzz ki magad elé egy célt, hogy ne csak tengesd a napjaid, akár sportot, akár utazást, felújítást stb, és meglátod, teljesen lefoglal.

2011. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Csak az a furcsa, hogy annak ellenére, hogy nagyon megbántott, szakított velem, nem ingott meg a szeretetem iránta. Ugyanúgy szeretem, mint régen, sőt.. Egyébként szeretném valahogy visszacsábítani, szerintem még helyre tudnám hozni. Valami tipp, hogyan kellene?
2011. márc. 13. 12:33
 3/12 anonim ***** válasza:

szegény lány...

próbáld más dolgokkal lefoglalni magad. meg ha ennyire ragaszkodsz valakihez talán egészséges kapcsolatban sem jó... ne ragaszkodj ennyire az emberekhez, párodhoz, ha lesz... szeirntem

2011. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a visszacsábításban. Már csak a saját tapasztalatom miatt sem. Ha valakiben csalódsz ne akard megkapni újra. Ez szerintem csak a kötődés miatt van, lesz még bőven pasi, aki miatt odaleszel. Ne ennél az egynél ragadj le, pláne ne úgy, hogy szakított veled. Tudom tanácsot vársz, de ebben nem tudok segíteni. Jobb lenne, ha nem gondolkoznál ezen. A te érdekedben. Persze nem tudom miért szakított, ha te voltál a hibás, akkor talán meg lehetett volna menteni. De négy hónap kicsit sok. Ha pedig tényleg vissza akarod kapni, hívd fel telefonon, vagy keresd meg személyesen. Az újabb csalódásra mindenesetre készülj fel.
2011. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Egyébként azon kívül, hogy túlságosan ragaszkodok az emberekhez, iszonyatosan szeretem őt, nekem ő az igazi, és tudo, hogy nála úgyse találok jobbat. Nekem Ő volt a tökéletes fiú. :(

És ez volt mindkettőnknek az első szerelem.

2011. márc. 13. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:

At tudom erezni, hogy most vajon milyen lehet neked :(

En is pont 4 honapja szenvedek egy srac miatt, csak annyi kulonbseggel, hogy mi nem jartunk, hanem en elmondtam neki, hogy mit erzek, es o annyit mondott ra, hogy jo.

Nem tudom azota se feldolgozni ezt. Mindennap latom, es annyira faj, az, hogy mas lannyal hulyul, rolam meg tudomast se vesz.

De rajottem, hogy valamit kell tegyek annak erdekebe, hogy elfelejtsem; ezert most raszantam magam, hogy gitarozni fogok tanulni. Az olyan, hogy osszekotom a kellemeset a hasznossal. Probalj te is valami ilyesmibe "temetkezni" es el fog terelodni rola a figyelmed! Sok sikert!

2011. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szegény.. Sajnálom. Egyébként pont az a baj, hogy minden ráemlékeztet, mait csinálok.(Gitározok, és ugyanabba a móvészeti suliba ő is gitározik. Egy faluban lakunk, buszon néha látom.. Szóval borzalmas.)
2011. márc. 13. 13:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Az biztos, de hidd el ha megint öszejjönél vele, látnád teljesen más és kiábrándulnál belőle , lehet ez kéne, mert akkor jönnél rá, mikor nem játssza meg miattad magát, és hidd el ilyenkor derül ki, milyen tényleg....
2011. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
na szija..nagyon sajnlom:(ugyanez volt velem is..csak 2 év után...a barátom bekattant..és szakitott velem..2 hónapig nagyon kivoltam miatta sirtam..is:Sannál rosszabb sosem volt..de kibékültünk mert megkeresett....nayon nehéz ez ..egyet tudok segiteni ha elakarod felejteni, gondolj azokra amik nem teccettek benne,soha ne a jóra..h milyen jó volt vele:Smert scak mégfájdalmasabb lesz:( kerüld..bulizz..és akármennyre is nehéz ne gondolj rá, ne keresd.remélem sikerülni fog':(..szia :)
2011. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :( szia
2011. márc. 13. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!