Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az szemezesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az szemezesnek szamit, hogyha talalkozok egy sraccal es mig elmegyunk egymas mellett vegig egymas szemebe nezunk?

Figyelt kérdés
A baratnommel voltam, amikor talalkoztam azzal a sraccal, akinek elmondtam, hogy tetszik. Koszont, hogy sziasztok, es mig elment mellettunk, vegig a szemembe nezett.
2011. márc. 13. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor az emberek köszönnek / beszélgetnek illik egymás szemébe nézni. Jó tudni mi?
2011. márc. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Eddig is tudtam, de azert koszi.

Mellesleg nem addig nezett a szemembe mig kinyogte, hogy sziasztok, hanem ahogy eszrevett, mig el nem ment mellettunk.

2011. márc. 13. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Változtat a tényeken, hogy szemezett veled 2 másodpercig?:D


Én issoktam elég sok lánnyal, attólmég nem fogok járni velük..


Egyébként hány évesek vagytok..?

2011. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tetszés kinyilváítás egyébként, de ha "csak ennyi" volt az egész ne várd h holnap már döngetni fog...:DD
2011. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nemnis arrol van szo, hogy most ebbol azt a kovetkeztetest vontam le, hogy akar velem jarni.

En 18 vagyok, a srac 19.

Mellesleg ti fiuk akarmilyen lannyal ezt csinaljatok; ha tetszik, ha nem?

2011. márc. 13. 17:16
 6/9 anonim ***** válasza:
nem rég jött szembe velem 1 lány a szemembe nézett elég sokáig azóta sem láttam :(
2011. márc. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ velem két napig szemezett egy volt munkatársam, aztán kiderült kavar valakivel, és én nem érdeklem, akkor ezek után ne hidd, hogy egy köszönéskori szemkontaktus jelent valamit.:/
2011. márc. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

17:54

a sok milliobol o csak egy ember...ez a srac meg nemhogy kavar valakivel, egyaltalan meg senkije sem volt es nincs...

2011. márc. 13. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:

De elmondtad neki, hogy tetszik nem?

Max. írj rá még egyszer neten, vagy személyesen beszélj vele újra, de ha akkor sem lép nyilván nem akar semmit tőled.

2011. márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!