Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garret_Reynolds kérdése:

Mit tegyek? Egy lánnyal nagyon sokat beszélgetek facebook-on, de ha találkozok vele annyit mond hogy szia és semmi más nem akar megnyílni előttem és esetleg én kérdezek és ő válaszol.

Figyelt kérdés
Gyerekek haggyanak
2011. aug. 15. 22:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ez eleg szar ügy,valahogy probald ellazitani öt,probalj ugy viselkedni,mint,ha mar ismernetek egymas egy par eve.nekem mar bejött!
2011. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes választ:) és ha találkozunk netán mit kérdezzek tőle? vagy miről beszélgessünk, általában az van hogy megkérdem hogy merre mennek meg pár dumát hogy hogyvagy és stb. miről beszéljek vele?
2011. aug. 15. 22:59
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez eleg sablon duma,nem a legjobb:>Hat attol függ...hany evesek vagytok?
2011. aug. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mind a 2 en 15 évesek vagyunk
2011. aug. 15. 23:24
 5/17 anonim ***** válasza:
Ok.es szoktatok 2esben talalkozni?
2011. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ja és az a probléma hogy ő facen megnyílik lehet vele beszélni, de ha találkozunk csak néz és nem nagyon tudok vele beszélni
2011. aug. 15. 23:25
 7/17 A kérdező kommentje:
eddig 2x találkoztam vele de mind a 2x ottvolta barátnője
2011. aug. 15. 23:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Ok,de akkor kb.tudnod kell,hogy miröl szeret beszelni.vagy viccelödni probalj,ha szereti a viccet.beszelhettek a csaladrol,haverokrol,problemaitokrol mindjart latja,hogy bizol benne,ha mondjuk elpanaszolsz neki vmit.vagy,ha szereti a kocsikat,allatokat,barmiröl,csak ne eröltetve erted?csak,mintha spontan jönne.
2011. aug. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
okes:)
2011. aug. 15. 23:30
 10/17 anonim ***** válasza:
Ja es probaljatok meg baratnö nelkül talizni,szerintem ugy jobban tudtok egymasra koncentralni.
2011. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!