Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor egy férfi nem boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor egy férfi nem boldog a kapcsolatában?

Figyelt kérdés

Ha iwiw-en kitesz 1 db képet, amelyen a barátnőjével van, de az állapota (kapcsolatban) nincs feltüntetve, akkor nem boldog?


A képen nem látom a boldogságot, még csak nyomát se. Én ha boldog lennék, büszkén írnám ki, hogy kapcsolatban.


Szeretem ezt a férfit és ő ezt jól tudja. Lehet ez bosszú irányomba, mivel nagyon összebalhéztunk, még mielőtt közelebb kerültünk volna egymáshoz. Ő egy 40 éves férfi.


2011. márc. 13. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyeld meg a következő napokban, ha tényleg így gondolod, akkor beszéld meg vele...

Most egy iwiw nehogy már a kapcsolat megrontója legyen.

Szerintem abszolút lényegtelen, attól még szerethet, meg lehet boldog, ha nem nyom ki facebookra meg msnre 15 szívet naponta... Én se csinálnám ezt, ha lenne barátnőm, a kapcsolatunk rám és rá tartozik, nem másra, engem is zavar, ha más teljesen értelmetlenül, nyomja tele az üzenőfalat ilyen dolgokkal...

2011. márc. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sajnálatos mód volt már szerencsém szerelmes lányhoz aki iwiw-en nem volt kapcsolatban, de még csak egyetlen egy kép sem volt a barátjával és semmi árulkodó jel sem. ez nem jelent semmit se!!!
2011. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megnéztem a barátnőjét, egy közös kép nincs róluk nála, még csak említés se.


Reméltem, hogy talán csak 1 futó kaland nála. :(

2011. márc. 13. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!