Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miert koszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert koszon nekem ilyen hidegen?

Figyelt kérdés
Elmondta nekem egy csaj, hogy tetszek neki. Ez kb 4 honappal ezelott tortent. En azonban ugy tekintek ra, mint sima baratra, nem akartam megbantani, ezert nem mondtam neki erre semmit. Miota ez tortent, azota ha talalkozunk egesz mas. Ram se nez ram, ha koszonok neki, megvarja, mig elmegyek mellette, majd aztan koszon vissza, de semmi kedvesseg nincs mar a hangjaba. Miert csinalja ezt?
2011. márc. 14. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Behúzta a kéziféket, a csajok általában így reagálnak. Nem biztos, hogy veled van baja, lehet akár külső behatás is. Ne foglalkozzál vele!
2011. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jo, de nem csak egyszer csinalta ezt, hanem lassan mar 4 honapja. Es csak velem ilyen, mert jott utanam egy csaj, akit szinten ismer es neki kedvesen koszont.
2011. márc. 14. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Figy, vérig sértődött. Mégis mit vártál? Te milyen lennél hasonló szituban?
2011. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De en nem akartam ezzel rosszat neki; gondoltam, ha nem mondom el neki, hogy nekem o nem jon be, akkor nem fog ezen orlodni, hogy visszautasitottam.
2011. márc. 14. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség volt. Én is levegőnek néznélek, ha egy rendes visszautasításra sem méltatnál.
2011. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most komolyan ezen csodálkozol? Nem akarlak bántani úgy, hogy nem ismerlek, de elég hülye vagy, ha egy kicsit sem tudod beleérezni magad a helyzetébe. Neked mégis hogy esne, ha színt vallanál egy lány előtt, az meg annyit se mondana neked, hogy nem tetszel? Tapasztalatból beszélek, az ilyen nagyon nagy fájdalmat tud okozni az embernek.
2011. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még utólag beszélhetsz vele... :)
2011. márc. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!