Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem a pincérsr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a pincérsrácnak? SOS

Figyelt kérdés

tavaly nyár óta járunk egy étterembe,elég gyakran,mert a tulajdonos nagyon jjó ismerősünk. van ott egy srác aki elég cuki:$ mostanában kezdett el nagyon "érdeklődni" irántam..állandóan mosolygunk egymásra, nyujtogatjuk a nyelvünket(persze ezt is egymásra):D ,csomót van az asztalunknál,van mikor a vállamra teszi a kezét,meg a multkor a fülembe suttogta,hogy szerinte jól néz ki ami a hajamban van(mert páran voltunk,és elkezdték herótozni a virágot ami a hajamban volt).

szóval nemértem,hogy ez most micsoda..szerintetek tetszem neki vagy csak haverkodik?


2011. márc. 14. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszel neki egyáltalán, csak a borravalóért csinálja.


Most viccen kívül, honnan a bánatból tudjuk mi azt?

2011. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ő hány éves? te mennyivagy?
2011. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én 16 ő 23
2011. márc. 14. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem beleköpött a levesedbe a szó szoros értelmébe és most bűntudata van.
2011. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen bejössz neki.
2011. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

még ha csak beleköpött volna... de jobb ha nem tudod

:)

2011. márc. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én csak úgy nem mondanék ilyeneket, hogy szép a hajbavalód, ha úgysem te fizetsz, minek hízelegjek :)

Szóval szerintem tetszel neki. Ha neked nem tetszik, akkor ne foglalkozz vele, ha pedig tetszik, akkor írj neki valami szépet a blokkra, vagy adj neki valami kis ajándékot, hogy emlékezzen hogy tőled van. Bár elég nagy a korkülönbség, attól még összejöhet.

2011. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem is tetszel neki. sok sikert és jó étvágyat: DD
2011. márc. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!