Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem mer leszólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem mer leszólítani lányokat, az csak a szerencsében bízhat?

Figyelt kérdés
Nincs önbizalomhiányom, egyszerűen a helyzettől félek, nem merek odamenni idegen lányokhoz. Voltak barátnőim, de mindig barát barátja. Az egyetemen ahova járok már teljesen kialakultak a baráti körök az évek alatt, nem könnyű ott sem ismerkedni új emberekkel. Az a baj, hogy mostanra azzal az 1-2 lánnyal aki szóba jöhetett ilyen módon már megpróbálkoztunk, de nem lettek komoly kapcsolatok. Most már csak a szerencsében bízhatok, hogy olyan élethelyzet adódik, hogy spontán megismerkedek egy lánnyal? 21f
2011. márc. 14. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó, akkor van önbizalmad, de gyáva vagy. Melyik a jobb?
2011. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A spontán dolgokból is sülhetnek ki jó dolgok... :) Egy szórakozóhelyen vagy akárhol véletlenül egymásba akadtok bármi lehet.... De ez idő kérdése... Lehet hónapok, évek... ez szép és jó. nem tudom hány éves vagy... de amint említetted egyetemista... huszon éves vagy... szerintem ne akarj a 30as évekre csúszni emrt akkor már nehezebb. szerintem. szerintem merj oda lépni bátran... senki nem küld el. ha finoman elküldenek azt pedig nem kell magadra venned
2011. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elsőnek: azért tartottam fontosnak megemlíteni az önbizalom dolgot, mert ha már pár szót váltottam egy lánnyal semmi gond nincs, így a válaszoknak ezzel a résszel nem kell foglalkoznia
2011. márc. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!