Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem jó pasi, az nem is ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem jó pasi, az nem is ember?

Figyelt kérdés

Mármint a fiatalabb nők szemében. Mielőtt valaki félreértené, itt nem egy visszautasítás miatti dühkitörésről van szó, hanem egy azon túlmutató dologról.

Azt figyeltem meg, hogy amikor nők beszélnek a férfiakról, akkor rendszeresen csak egy csoportjukról szoktak, vagyis csak őket emlegetik, amikor megy a "a pasik ilyenek, olyanok, vagy ezt csinálják, amazt gondolják". Persze kizárólag a bizonyos szintet elérőkről van szó.

A kevésbé előnyösek max. akkor kerülnek szóba, amikor vbalami nagy marhaságot csinálnak vagy valamilyen közös érdekeltség köti össze őket. Azon kívül viszont semmi.

Szerintem ez azért már túlzás.


2011. márc. 14. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez így van! Sajnos ilyen világot élünk. Képzeld, tegnap tettem fel egy hasonló kérdést, és eléggé elkeserítő volt az összes válasz.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__16258..

2011. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%

Mikor volt egy nő normális?

Isten úgy teremtette meg a legyet, hogy "légy". A nőt meg úgy teremtette meg, hogy k_rva "légy"(közben legyet hessegetve). Remélem érthető volt a poén:)

2011. márc. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elolvastam a kérdésedet. Azt mondom, ha nem megy az itthoniakkal, akkor próbálkozz meg a külföldi lányokkal. Nem tudom, hogyan állsz a nyelvekkel, de a külföldi lányok általában sokkal kedvesebbek velünk, mint a hazaiak. Vagy akár egy határontúli magyar lánnyal is megpróbálhatnád.
2011. márc. 14. 22:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Tudod, mi lehet a baj veled? Hogy túlzottan megértő vagy. Azt a kérdést tényleg csak kamuból írtam ki, de te még erre is megpróbáltál tök normálisan, segítőkészen válaszolni. Sajnos, egy kicsit le kell menni kutyába, hogy nőt találj magadnak... Én is ezt teszem.
2011. márc. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:)) Meglehet. Egyszerűen ilyen a természetem.
2011. márc. 14. 22:38
 6/13 anonim ***** válasza:
tudom mire gondolsz én is lány vagyok , de én nem csak a külsőt nézem és ezt nem álszentségből írom . Persze megnézem a szerintem jó pasikat az utcán vagy ha odajönnek hozzám nem hajtom el őket , DE az ilyenekkel általában nem kezdek semmi komolyat . Nekem a pasijaim mindig átlagosak , vagy egyediek nem sablon arcok mint a mostani szépfiúk . A lányok többsége igazából sajnos csak ezekre a típusokra hajt , akik kicsicsázzák magukat, hogy tömegnép legyenek. Ezek a csajok csak a felszínre buknak ez van , de biztos vannak még olyan lányok , akik nem csak a magas kategóriákat részesítik előnyben , hanem a normális embereket . :)
2011. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia!! Én csak a saját nevemben tudok beszélni, de 16 éves vagyok és szerintem az átlagos fiúk sokkal kedvesebben, megértőbbek, segítőkészebbek. Én az ilyen fiúkat keresem inkább. szerintem a kigyúrt macsók általában nagyképűek, dee nem akarok senkit sem megbántani!!!Mindig inkább az átlagos, de jó fej fiúkkal barátkozok!!!-----Persze ez saját vélemény!!!!
2011. márc. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 16 éves lány! Örülök a válaszodnak, nagyon jó hallani, hogy ilyen fiatalon is képes vagy éretten gondolkodni.

Legyen szép napod! :)

2011. márc. 16. 20:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!!! Neked is szép napod legyen!:):):)
2011. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Na jól van... ez nem igaz. Nekem eddig összesen egyszer volt olyan barátom, aki még tetszett is külsőre. És volt olyan is, akit először kifejezetten csúnyának találtam. :D Vele nemrég ért véget a 4 és fél éves kapcsolatom, és nem miattam. Akkor megfogadtam, hogy most már tényleg összeszedek egy jó pasit, de rájöttem, hogy ez nekem nem megy. Szerintem egy férfiban az a fontos, hogy jó fej legyen, humoros és okos. Hogy valami megfogjon benne. Annyira, de annyira nem érdekel ezen túl, hogy hogy néz ki az illető. A barátnőim közül egyetlen egy van, akinek sajnos tényleg nagyon fontos a külső, neki még nem is volt emiatt egy normális kapcsolata -.-

Egyébként azt még elmondanám, hogy amit írtam igaz, de attól én is falra mászom néha, hogy én megpróbálok mindent kihozni a külsőmből, sportolok, hogy jól nézzek ki, és akkor egyszer csak ott van mellettem egy elhízott, kopaszodó, figyelmetlen, bunkó ember, akinek természetes, hogy ott vagyok mellette...

Szerintem az nem gáz, ha egy férfi is odafigyel a külsejére - persze nem túlzásokba esve - ha már mi nők is megteszünk mindent.

24/L

2011. ápr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!