Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem jó pasi, az nem is ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem jó pasi, az nem is ember?

Figyelt kérdés

Mármint a fiatalabb nők szemében. Mielőtt valaki félreértené, itt nem egy visszautasítás miatti dühkitörésről van szó, hanem egy azon túlmutató dologról.

Azt figyeltem meg, hogy amikor nők beszélnek a férfiakról, akkor rendszeresen csak egy csoportjukról szoktak, vagyis csak őket emlegetik, amikor megy a "a pasik ilyenek, olyanok, vagy ezt csinálják, amazt gondolják". Persze kizárólag a bizonyos szintet elérőkről van szó.

A kevésbé előnyösek max. akkor kerülnek szóba, amikor vbalami nagy marhaságot csinálnak vagy valamilyen közös érdekeltség köti össze őket. Azon kívül viszont semmi.

Szerintem ez azért már túlzás.


2011. márc. 14. 22:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

24 éves lány!

Ha tényleg jól nézel ki, akkor elvileg egy sereg férfi közül választhatnál. nekem két lányismerősöm is felment társkeresőre és regimentnyi levelet kaptak. Az egyikük nem is egy szépség, max. átlagos csaj, na ő, a saját elmondása szerint kb. 1500 levelet kapott. Persze ezekben volt mindenféle. Ebből kiválasztotta a jobbakat és végül maradt húsz jelöltje. Ebből a húszból választotta ki a neki leginkább megfelelőt. Még egyszer hangsúlyozom, nem egy nagy nő!

A másikuk, ő már szebb, na ő meg egyenesen nem képes dönteni. Egy hét alatt kapott annyi üzenetet, hogy már azoknak az átolvasása is szinte órákba telne. nem mondom, irigylem a dilemmáját.

Viszont ezeket hallva nem értelek téged, az előbbiek alapján neked is lehetne olyan pasid, amilyet csak akarsz.

2011. ápr. 5. 12:05
 12/13 anonim ***** válasza:
A pasiknál nem feltétlenül az számít, hogy hú de jól nézzen ki, ha a kisugárzásával, stílusával, egyéniségével tud hódítani, meg tud nevettetni, lehet vele miről beszélni, az sokkal előnyösebb. Persze nem kell a nőket/lányokat egyből lerohanni olyan dologgal ami azt sugallja, hogy "azonnal kellesz nekem" meg "gyorsan fel akarlak szedni". Az nem túl előnyös. Ez, hogy "nem is ember" ez túlzás, mindenki ember csak nem mindenkire gondolunk ugyanúgy. És az, hogy meglátunk a buszon, villamoson, metrón, utcán, bárhol egy nagyon helyes pasit, jelent valamit? Legtöbbször nem. Én első sorban védelmet, támogatást és megértést várok, aztán jöhet a többi. És persze fontos, hogy ne legyél igénytelen, ezt ne vedd se sértésnek se semmi negatívnak, ennyit megtehetsz.
2013. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok igénytelen. Az viszont szerintem elég tapló dolog, amikor lányok én és mások előtt beszélik ki, hogy x meg y milyen jó pasi, miközben nemhogy közömbösek vagyunk nekik, hanem gyakran éreztetik is velünk, mennyire lenéznek bennünket.
2013. jan. 6. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!