Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér bele egy fiú-lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér bele egy fiú-lány barátságba?

Figyelt kérdés
Ölelgetés, viccből egymás nyaka harapdálása? Barátság ez még?
2009. febr. 21. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ölelgetés belefér, de úgy, hogy az ne legyen félreérthető. Az egymás nyakának harapdálása nem az én stílusom, sőt, nálam az már nem fér bele. (egyáltalán miért kell egymást harapdálni? na mindegy). Nálam az ölelés, az egymás piszkálása belefér, ilyen tapogatás vagy ilyesmi nem.
2009. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)
2009. febr. 21. 14:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha egy minimális vonzalom is van valamelyik fél részérő, akkor már kizárt a barátság...szerintem...
2009. febr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekünk volt pl olyan h mentünk valahova és azt mondták hogy járunk... de szerintem egy ölelés, puszi méég belefér
2009. febr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Viccből egymás nyaka harapdálás mi ... :) erre csak annyit tudok mondani h volt oszt társam pont így jött össze batrátnőjével ... a nap 24 ből 25 órájában püfölték 1mást míg végül lebuktak és az 1ik bevallotta h szereti a másikat... na persze nem 1másnak mondták ehhez haveri segítség kellett nekik
2009. febr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ami mindkét fél részéről belefér.

Ismerek olyat, aki lefeküdt a másikkal, pedig csak barátok voltak! (szándékosan nem egyértelműsítem, h milyen nemű az illető)

Nekem van olyan fiú barátom, akivel mindig megöleljük egymást, meg nyomunk egymás arcára két puszit, sőt, heccelni is szoktuk egymást, vagy csikizni, sőt, még randink is volt! - ahol aztán persze nem történt semmi,de kipróbáltuk azt is, milyen lenne, ha... :D - aztán rájöttünk, h ebből sose lesz több, mint barátság...

Szóval nálunk ennyi belefért, de mást nem is kéne beletuszkolni, mert ez így pont jó. :)

2009. febr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, csak elfelejtettem oda írni, h 22/L
2009. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi hetente 1szer szoktunk általában találkozni, nagyobb társaságban, és ott mindig csesztetjük egymást. X) Csiki, meg minden... De csak akkor amikor épp nincs ott a barátom. Amikor ott van, akkor hozzám se szól. Egyik nap felmentem hozzájuk fillmet nézni, akkor volt a "nyak-harapdálás" (a végén az ő részéről lehet inkább, hogy nyak-puszilgatás)
2009. febr. 21. 23:03
 9/11 anonim ***** válasza:

annyi, amennyi egy lány-lány vagy egy fiú-fiú barátságba.

ha több is történik, az már nem barátság.

2009. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ha nem barátság akkor mi? Mert szerelmesek nem vagyunk, az biztos.
2009. febr. 23. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!