Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az OB használatával tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az OB használatával tényleg kevésbé élvezem majd a szeretkezést, bizonyos idő elteltével?

Figyelt kérdés

A pasim szerint nem jó, ha OB-t használok, mert állitása szerint, miután az megnöveli a térfogatát, kitágitja a hüvelyt...ami persze visszahúzódik ha leveszem, de egy idő után akkor sem élvezem annyira az együttléteinket, mert "nagyobbat" igénylek.

Hmm, én ezt hülyeségnek tartom. Szerintetek?

És ha mindez nem igaz, hogyan növelhetném az önbizalmát a "méretével" kapcsolatban? :D


2011. márc. 15. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem egy pasi ne okoskodjon ilyen dolgokkal kapcsolatban, mert fogalma sincs ezekről.
2011. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát amikor a szádba veszed és nem tudod tövig bekapni akk mondhatod hogy látod elég nagy ez.:D:D
2011. márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)):)) ez jóó :))
2011. márc. 15. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget!!!Képzeld ,még szülni se fogsz könnyebben a legvastagabb ob-tól sem.

Nem lesz könnyű dolgod ezzel a pasival.Az a típus,aki mindenbe beleszól és csak neki lehet igaza.És ez csak rosszabb lesz.

Én keresnék egy más méretű pasit.:-))

2011. márc. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hahhaa....x"D :D ha akkora OB-t használnál mint a barátod f***a akkor sem tágulhatna ki annyira hogy folyamatosan nagyobbat igényelj.. De akkora OB-t én még nem láttam.O.o Kétlem hogy kb 2-3 cm átmérőjű kis izétől fogsz kitágulni. Lehet h tágít rajta, de miután a fiúdnak "kicsivel" nagyobb szerszáma van, ezért az még nagyobbat tágít rajta, tehát max azért igényelhetsz nagyobbat mert neki kicsi van. Át is adhatod neki.^^ :D Amugy lassan 4 éve menstruálok és OBt hazsnálok azóta is 1 éve elék szexuális életet, és hidd el megvagyok vele.:D
2011. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hülye a barátod, vegyél neki biológia könyvet. Neked van igazad.
2011. márc. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki a lidl-s tampont:D
2011. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!