Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex közben nem tudok elélvezn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben nem tudok elélvezni, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel elég gyakran szoktunk lefeküdni és valamiért nem tudok elélvezni vele. Mindent jól csinálunk, élvezem is, és ő is nagyon, de amíg neki többször is van orgazmusa egy alkalommal, addig én még sose tudtam elélvezni... Egyedül mindig megy! Ez mitől lehet? Van valami megoldás??


18/F


2011. márc. 15. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ugyan szűz vagyok még, de őszintén irigyellek már most is..
2011. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Joco901019 ***** válasza:
Legalább eltudod magadról mondani, hogy tökéletesen el tudod juttatni a csajt a csúcsra. Lehet az a probléma, hogy annyira igyekszel, hogy megfelelj a csajnak, hogy ne te élvez el hamarabb, hogy egyszerűen nagyon jól visszafojtod az ingert és ezért nem élvezel. Megoldást erre nem tudok talán csináljátok olyan technikával amikor több ingert több élvezetet kapsz. pl a kutyapóz
2011. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, kisebb fajta feszéjezettséget érzel a csaj közelében, ami gátol abban hogy elélvezz.

Egyedül természetesen másabb.

Valamilyen szinten a dutatalattid is közre játszik, lehet hogy bebeszéled magadnak hogy nem tudsz elélvezni a csaj közellétében.

2011. márc. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy nem rá figyelsz, csak magadra és mond neki is hogy most mi lenne jó, csinálja ezt vagy azt. Ha elötte már elélvezett, biztos szívesen asszisztál a te boldogságodhoz is :)
2011. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Próbáljátok ki esetleg az ultravékony óvszert (ha használtok egyáltalán), úgy több stimulációt kapsz. Vagy új pózokat. A hagyományos misszionáriusban például valamiért én sem tudtam még elélvezni soha.
2011. márc. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet elkéne nézned pszichológushoz vagy szexológushoz. Nekem is hasonló a problémám azt hittem óvszer zavar, de nem anélkül is előfordul hogy néha elsőre de van amikor másodszorra több órás pihenés után se megy.
2011. márc. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mi a megoldás ? élvezz el !
2011. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
probalj hasznalni pl kenocsot,kremet,amitol jobban csuszik a farkad,es ugy probald meg,illetve mas pozokban ,ne csak az alap ( pl misszionarius/lovaglo)
2011. márc. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Egyszer hallottam ilyen esetről. Akkor a fiú megjátszotta az orgazmust sokszor. Ez hogy mehet neki azt nem tudom. Te is megszoktad játszani és a lány mit mond neked? Biztos nem esik neki jól, hogy míg ő hatalmasokat élvez addig ő nem tud téged eljuttatni a csúcsra.
2011. márc. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!