Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már szükséged eseményután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szükséged eseményutáni tablettára? Egyáltalán tisztában vagy vele, hogy létezik ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy sok fiatal általában 15-20 lány úgy van vele, hogyha kiszakadt a gumi, a pasija nem akarta felhúzni, akkor már nincs más lehetőség, mint malmozni, hogy lesz-e gyerek vagy nem?

És ha teherbe esik, akkor képes és megszüli az utcára vagy az államnak, mert ő nem nem lenne képes megölni? Ha valóban olyan felelős "szülő", akkor miért nem rohant másnap az orvoshoz eseményutáni tablettáért?

Lehetséges, hogy fiatalok még csak nem is tudnak erről a lehetőségről?!


2011. márc. 16. 15:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes kérdés, de szerintem lehet benne valami. Mármint olyan szempontból, hogy tényleg igazad van kedves Kérdező, mivel nagyon sokan szülnek az "utcára". Sajnálatos dolog...
2011. márc. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan akinek nincs rá pénze,és olyan is aki szégyell elmenni az orvoshoz íratni,és van aki egyszerűen hü.lye.
2011. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azert nem valasztjak ezt a modsszert,mert nincs ra penzük,es nem merik elmondani a szüleiknek.
2011. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ismerik a lehetőséget (legalábbis a gumit használ - vagyis foglalkozik a fogamzásgátlással, az ismeri), csak lusták/félnek dokihoz menni.


Aki nem hallott még esemény utáni tablettáról, az fogamzásgátlásról sem nagyon hallott, sajnos ilyen is van.

2011. márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
84%
vagy mert nem cukorka,és egy évben max 2őt szabad bevenni, mert egy félévnyi fogamzásgátló tablettával ér fel,hatalmas hormon adag, és nem vehet be minden rosszul sikerült akció után....
2011. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Sztem inkább azért mert szégyenlenek emiatt elmenni az orvoshoz, hogy az felírja nekik. Szép szóval buta mind és meggondolatlan. Azt hiszik, hogy velük az nem történhet meg, ők nem eshetnek teherbe... phúúú
2011. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem olvastam el az eddigieket. Én tudtam eddig is, hogy van ilyen, de arról fogalmam sincs, hogy mennyibe kerül, meg hol lehet ilyet szerezni. Nőgyógyász írja fel? Vagy egyszerűen csak bemegy érte a gyógyszertárba az ember? Passz. De még nem szexeltem, és jelenleg sincs kilátásban, hogy ez megtörténjen, ezért nem érzem szükségét annak, hogy utánanézzek.
2011. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem miért kell mindig a 15-20 évesekkel jönni. Egy ismerösöm nőgyógyászaton dolgozik,és mesélte,hogy abortuszra legtöbbször családos anyák mennek. Akkor ez hogy is van? És nem feltétlenül a 20 évesek szülnek az államnak,ugyanúgy az az anya is az államnak szül,aki a kedvezményekért,támogatásért szüli meg az x-edik babát.
2011. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
20 vagyok, egyszer mentem eseményi utániért, még gumiszakadás miatt, 18 évesen. Az orvos és az asszisztens leordították a fejem, hogy mit képzelek, hogy 18 évesen nem szedek fog.gátló tablettát, és óvszerrel védekezni ennyi idősen felelőtlenség. Budapesten történt az eset. Aztán felírták. De ilyen hozzáállás mellett... pedig baleset van volt lesz.
2011. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező azt tudtad,hogy az esem. utáni tabletta csak 80%-ban hatásos?

Tehát még mindig jó nagy az esély arra hogy terhes legyen valaki.Persze meg lehet próbálni,sőt ajánlott is minden védekezési módot igénybe venni ha vki nem akar babát.De kérlek ezt a tabletta dolgot ne ugy add elő mitha ez mindent megoldana.

2011. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!