Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten, vagy környékén...

Gerrr_ kérdése:

Budapesten, vagy környékén létezik reggeli (max. :7:30-ig) AIKIDO gyakorlási lehetőség?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon van aikido oktatás?
2011. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van.
2011. szept. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, fél országban nekem is bemutattak legalább 3 olyan edzőt, akik közül volt a seregben kiképzőtiszt, kint élt japánban, vagy itthon tanult japán mestertől.

feltételezem az ország másik felére is esik legalább 3 ilyen képzettséggel rendelkező személy. ekkor már legalább fél tucat komoly aikido tudással rendelkező emberrel büszkélkedhetünk. na tőlük jó volna tanulni. sőt az én edzőmtől is jó, ő a kakukktojás, aki nem tudom mennyire tradicionális aikidot tanult, de amit tanít belőle, azok baromi ge.ci dolgok.


aikido néven persze fut oktatás, de azt nem kell összekeverni a harcművészettel, azért fölösleges felkelni reggel.

2011. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!