Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha egy lány stíröl/"végig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha egy lány stíröl/"végigmér" 1 pasit? : )

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem tök aranyoos, megtudnám őket zabálni olyankor, ég akkor is ha amúgy nem az esetem :D
2011. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
kinek kéne ciki legyen? Amúgy sztem ha nem úgy méri végig hogy 50méterről is lehet látni hogy mit csinál akk nem az senki számára.
2011. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem!

Nekem is van, hogy megakad 1-1 jó pasin a szemem és végigmérem őket:) Persze, azért nem olyan nagyon feltűnően.

Bár volt már rá precedens, hogy állt mellettem egy srác a egy buliba, 2 méter sem volt köztünk és kb. 4-5 percig néztem, olyan helyes volt. Rám is nézett, mosolyogtam rá, ő is rám és kacsintott is. Végülis nem lett belőle semmi, utólag megtudtam 1-2 dolgot a srácról és jobb is, hogy nem lett semmi:D

15/L

2011. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ha engem stíröl egy csaj az általában bearanyozza a napom :)
2011. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki

imádok fürödni a csajok tekintetében ^_^

élvezem, ha stírölnek.:D

de odajönni egyikse mer....mondjuk van csajom, szal lekoptatnám...

2011. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kisnita ***** válasza:
93%
mért lenne ciki? :O Azért van a szeme, hogy megnézze, nem? Szerintem az lenne ciki ha egy csaj egy csajt stírölne vagy egy 80 éves bácsit, na az már ciki. Vagy akkor ciki ha úgy bambulja a pasit, hogy közben ott áll mellette az ő pasija. 1x egy rendezvényen egy nőci (olyan jó 30-as) úgy csorgatta a nyálát az akkor még kis fiatal pasimra, hogy már rendesen nekem volt rossz. Ja és közben ott ölelgette őt hátulról a pasija. LOL
2011. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

csak mert hallottam már olyat is h. egyesek szerint már olyan mintha felkínálnád magad..kis túlzással..

de akkor okés, 1 véleményen vagyunk úgylátom :P

2011. márc. 16. 19:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, hanem cuki. + ha lyenbe ütközöm szingliként, lehet még oda is mennék hozzá :DD
2011. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes...

Akárhogy is nézzük, egy fiú és egy lány között valahogy el kell kezdődnie a flörtnek, az pedig - szerintem - nézés nélkül elég nehéz lenne. A látás az egyik legjobb dolog flörtölés közben. Hiszen nézhetsz rá aranyosan, kedvesen, kacsinthatsz a kiszemeltre stb. :)

2011. márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:)
2011. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!