Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék magabiztosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék magabiztosabb és "nagyszájúbb"?

Figyelt kérdés

Nemrég szakitott velem a barátom és most elég magamalatt vagyok és mindig csak a volt barátnöjéhez hasonlitgatom magam, akihez visszament.Tudom volt már párszor hasonló kérdés de kérlek irjatok valamit!!

19/L


2009. febr. 22. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mért hasonlítgatod magad a volt barátnőjéhez?Ha jól magadba nézel rájössz te szebb és okosabb vagy a szépséget se mindíg kívülről nézd a belső szépség fontosabb!Ne felejtsd el a tényleges igazi akkor fog eljönni mikor nem is gondolnád!Csak mindíg add önmagad!
2009. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj más lenni! Kegyetlen szakítási mód, ha másért hagynak el, én is éppen ezen vagyok túl, de nem szabad abba a hibába esni, hogy önmarcangolásba kezdesz, amiatt mert nem voltál elég jó neki. Próbáld megmagyarázni a "fájó" lelkednek, hogy ő más mint te! Neki más mellett a helye, ő is fog még koppanni, neked is más mellett a helyed, és ha most nem is vagy boldog, idővel jön valaki, aki úgy fog szereti ahogy vagy, és nem azért mert megváltoztathat!!! :)
2009. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!