Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Számit a lány magassága?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számit a lány magassága?

Figyelt kérdés

Mennyire fontos nektek a magasság?

Illetve úgy kérdezném, hogy a magasabb lányokat kedvelitek, vagy mindegy?

Hallottam és sokszor "tapasztaltam" is, hogy a fiúk a hosszú lábakat kedvelik.

Én 160 cm vagyok. Soha nem akadt gondom ebből egy pasinál, legalábbis nem mondták :)

Érdekel, hogy mi a véleményetek a rövid lábú (alacsony) nőkről.

...és ami legjobban fpglalkoztat: mi vonz annyira titeket egy hosszú lábban? :)

(Ide nem kérek "ha szeretem a lányt nem érdekel semmilyen mérete" szöveget! :) ezt tudja mindenki! Én most ezen kivül érdeklődöm.)


2011. márc. 17. 00:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A magasság nem túl fontos. Mondjuk azt nem szeretem, ha egy lány túl magas (180 fölött).


A hosszú láb simán szexi. Biztos van valami magyarázata, mondjuk, hogy törékenyebbnek, kecsesebbnek tűnik tőle a hölgyemény. Pl. ezt a célt szolgálja a magassarkú is.


26/F

2011. márc. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy haverom ő egyenesen megőrül ezért a nőtípusért.Akárhova jön velem,mindig mondja,hogy odanézz,milyen aranyos kis póniló.

Nekem sincs semmi bajom ezzel a típussal,de ha már konkrét választ kértél,akkor aranyos kis pónilónak szoktuk hívni őket.Kicsi,vaskos,aranyos.

2011. márc. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

hehe :D az utóbbi válasz megmosolyogtató. Azonban nem biztos, hogy mindegyik vaskos :D

Pl az enyém nem annyira..

De ez most nem lényeg.

Köszi a válaszokat :)

2011. márc. 17. 01:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít ha magasabb a csaj,de őket jobban zavarja sajnos ha 1alacsonyabb sráccal kéne összejönniük.172cm magas vagyok,vagyis eléggé alacsony,és zavar hogyha végig megyek az utcán,majdnem mindenki magasabb nálam.Nekem tetszenek az alacsony csajok is.
2011. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát, azért a nálam magasabb csaj már üt (190 vagyok), de elég ritka is.

Másik részről viszont az sem hátrány, ha felér kisszék nélkül is a lány.

A kettő közt elég rugalmas vagyok :)

2011. márc. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
póniló? hehe. lefordultam a székről.
2011. márc. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Én az alacsony nálad kisebb nőket szeretem, az se baj ha a vállamig se ér az a legideálisabb nekem.
2011. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Ágyban mindenki ugyanakkora tesóóóó jeeeeee
2011. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én barátom egy jó fél fejjel alacsonyabb (én 180 vagyok). Őt egyáltalán nem zavarja, engem néha kicsit, de én imádom így is. Szerintem ez már részletkérdés. Akit nagyon zavar a magasságkülönbség azzal meg jó ha nem is jön össze az ember.
2011. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy az alacsony lányok tök aranyosak.
2011. márc. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!